Дівчина заглядєніє• 16 декабря в 02:19
До єврейського свята встановили ханукії на центральних площах
у різних містах України - Київ, Львів, Чернівці, Дніпро, Полтава, Житомир, Одеса та ін. Ваше ставлення до такої всеохоплюючої ініціативи?
Результат:
вже голосів:
163 (45.92%)
Негативне. В нас є свої свята
95 (26.76%)
Байдуже. Мене не стосується
81 (22.82%)
Позитивне. Поважаю усі релігії
16 (4.51%)
Свій варіант (в коментарі)
Кіма кепка• 16 декабря в 07:57
Ответ дляЯк_наготую...
Перепрошую, яку саме пентаграму плануєте встановлювати, пряму чи перевернуту?
Зараз ші все вирішитьу, термін очікування 2 хвилини
Хи хи, ну ну• 16 декабря в 07:57
Ответ дляА ось і я
В Израиле тоже наши люди есть. Только я там православных крестов как-то не наблюдала.
Ещё б сказали, что флагов Украины там не видели
тяжкаялюдина• 16 декабря в 07:58
Ответ дляЯк_наготую...
Міноритарні мови в Україні - це мови національних меншин, які потребують захисту та розвитку згідно з Європейською хартією регіональних або міноритарних мов;, і їх перелік нещодавно оновили, додавши чеську та виключивши російську та білоруську з-під особливого захисту. До захищених мов належать: болгарська, гагаузька, кримськотатарська, новогрецька, німецька, польська, румунська, словацька, угорська, чеська, іврит, ідиш, караїмська, кримчацька, ромська, румейська та урумська мови, що відповідає меті Хартії – збереженню мов, які перебувають під загрозою зникнення, на відміну від мов, що мають сильні позиції.
Ключові мови та їх статус
Російська мова: Хоча вона широко вживана, її виключили з переліку міноритарних мов, які потребують захисту за Хартією, оскільки вона не відповідає критерію ’під загрозою зникнення’.
Українська мова: Є єдиною державною мовою, обов´язковою у всіх публічних сферах.
Ключові мови та їх статус
Я щнаю, що таке міноритарні мови, я проти, щоб там був іврит.
Як_наготую...• 16 декабря в 07:59
Ответ длятяжкаялюдина
Чому? А російська там має бути?
тяжкаялюдина• 16 декабря в 08:00
Ответ дляЯк_наготую...
Чому? А російська там має бути?
Між російською і єврейською, я оберу російську.
Хи хи, ну ну• 16 декабря в 08:01
Ответ дляСпасу мир
Хворі люди. Замість того щоб радіти світлим святам(і своїм, і чужим) навіть десь доєднатися до привітань чи святкувань, кожен рік срач розводять. Наче коні в забралах: бояться побачити щось ще окрім власних скреп.
Нарешті реальні люди зайшли в тему. А то перші сторінки самі боти строчили пів ночі
Білий Лосик• 16 декабря в 08:02
Ответ дляНекомильфо
активных верующих иудаизма— менее 60 тысяч человек в Украине всего.
Я не понимаю, зачем изза такой малочисленной общины ставить их религиозные символы?
Если у нас равноправие, то наверняка есть какие то религиозные культы, которых так же мало, но мы о них даже не знаем. Почему тогда возвеличен символ иудеев?
Новый год - не религиозный, а государственный праздник.
Поэтому я считаю , что этот подсвечник ставить неуместно.
К евреям отношусь нормально.
А скільки активних вірян, як ви висловились, серед православних в Україні? Справжніх вірян, а не яких батьки похрестили після народження, і на цьому все?
Моська-слон• 16 декабря в 08:02
Ответ длятяжкаялюдина
Нацистка?
Хи хи, ну ну• 16 декабря в 08:04
Ответ дляАристократка-тунеядка
За останніми офіційними даними, у Ізраїлі приблизно 180 300 християн, що становить близько 1,8 % від усього населення країни.
Цікаво, вертепи там вже поставили на головних площах усіх великих міст?
Галочка, ты счас умрёшь (с)
Там навіть християнські церкви вже поставили
Хи хи, ну ну• 16 декабря в 08:04
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
Почему нет. Подавайте заявку, оплачивайте расходы
Білий Лосик• 16 декабря в 08:05
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Який у вас високий рівень інтелекту, вау
Моська-слон• 16 декабря в 08:07
Кацапські фсбшні церкви на кожному кроці чомусь нікому не заважають. Скільки ж тупих заздрісних людей.
Білий Лосик• 16 декабря в 08:07
Ответ дляDjacmin
Я нормально отношусь к разным религиям, но считаю что ханукий не стоит ставить на центральной площади христианской страны, да и любого другого города Украины. Если так захотелось, то пусть ее поставят у синагоги. Вот именно предложенный мной вариант, я считаю самым нормальным и приемлемым. К евреям отношусь ровно. У меня среди них есть знакомые и все они замечательные люди.
В моєму місті встановили біля єврейського народного дому, все логічно.
Україна наше все• 16 декабря в 08:11
Ответ дляКто крайний?
Я задала питання, а у вас горить. Потушіть вже, антисемістка
А чому ….? У тебя вообще другие вопросы в лексиконе существуют?
Мурзилка• 16 декабря в 08:15
Ответ длятяжкаялюдина
Владу треба змінювать таки радикально
Тогда надо добавить английскую, немецкую и польскую, чтобы вернувшиеся беженцы не были в обиде, они им как родные уже.
тяжкаялюдина• 16 декабря в 08:15
Ответ дляХи хи, ну ну
Во Львове семья подарила ёлку для установке в центре города. В Черкассах так же.
Вы из какого города? Можете узнать в мери как последовать примеру
Ок, ви дозвіл в мнрії отримайте, щоб поставить ялинку на майдані, а я поставлю.
Мурзилка• 16 декабря в 08:16
Ответ дляМоська-слон
Я тоже не прочь их убрать.
Білий Лосик• 16 декабря в 08:17
Ответ дляНе заздріть тьоті
Елок в некоторых городах не ставят , « бо війна і не на часі», а вот эти хануки очень начаси и уместно!
Наведіть приклад, в якому місті ставлять ханукію, і не ставлять в цей самий час ялинку?
Тень льва• 16 декабря в 08:21
Проти , релігійні свята це особиста справа вірян. Відмічайте їх у закритих храмах, культурних центрах та громадах, не треба свої символи виносити у публічний простір.
Білий Лосик• 16 декабря в 08:22
Ответ дляПік Антна
І теми створюватимуть як раз розумні.
Бо дурні з´їдять це все, як належне, і пообзивають антисемітами.
А як називають євреїв, які на дух не переносять всіх, хто не їх племені?
А окрім тем, щоб стравлювати один одного, що ще створять ці розумні?
Люблю кетчуп• 16 декабря в 08:29
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Скажіть це 8 млн. українців, які живуть закорлоном зараз
Люблю кетчуп• 16 декабря в 08:30
Ответ дляНекомильфо
на здоровье - это не делает их количественно больше.
Если ставить религиозные символы, то сначала надо поставить православные и католические - пещеру с яслями, младенцем Иисусом. Девой Марией, волхвов поставить, но их же нет, Поэтому что они стоят в церквях, а не на площади.
Вот в синагоге пусть стоит их подсвечник, а то какое то не равноправие, а возвеличивание получается.
Я даже не знаю, что этот подсвечник означает.
И что надо ставить для ислама и других. Чтобы им не обидно было.
У нас стоїть в цервку, щоби в цервку йшли і пожертви перли. А закордоном вертепи ставлять і на площах
Білий Лосик• 16 декабря в 08:32
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
А пропонуєте тільки тут, сидячі на дивані в той самий час, чи далі пішли діяти?
Оля_с_киркою• 16 декабря в 08:34
Ответ длятяжкаялюдина
Ви притворяєтесь чи справді не розумієте? Ялинку не дозволяють ставить на майдані, за то єврейський символ - дозволили. Тобто те, що важливе українцям перенесли на другорядну площу, зато єврейське дозволили встановити на головній.
Так это,кто президент у нас помните? Чему удивляться?((
Білий Лосик• 16 декабря в 08:39
Ответ дляЯк_наготую...
Ключові мови та їх статус
Ого, ви так багато написали,))) заголовки статей - наше все.
Оля_с_киркою• 16 декабря в 08:44
Ответ дляГорня капучіно
Такі люди непробивні. Вони не хочуть читати історію чому відбувалось те чи інше. Українці до приходу совєтів взагалі не знали хто такий дід Мороз і Снігурка. Моє радянське дитинство теж проходило з цими героями, але вже ставши дорослою, ще задовго до війни почала цікавитись нашими істинними традиціями. І вже своїм дітям не навʼязувала совєтщину.
И шо,что украинцы не знали???
Я родилась после 1917, и для и для моего ребёнка это символы праздника. Всё
И никакая влада( которую снесут скоро,кстати) которая меняется раз в 5 лет,мне ничего не продиктует,я привыкла думать сама.
А не делегировать это кому-то ( тем более тупорылым ворам и клоунам).
Оля_с_киркою• 16 декабря в 08:42
Ответ дляSvitlo_
Дуже позитивне. Бог сказав, хто благословить єврейський народ - того я благословлю.
Вам лично сказал, да?