Не буду• 02 ноября 2022

Абсолютный стеноз позвоночника, только оперативно можно решить?

Послушная• 02 ноября 2022
Насколько знаю - да.
Я даже искала себе нейрохирурга. Печиборщ мне понравился. Но до операции не дошло. У меня грыжа.

Ацетилсалициловая кислота• 02 ноября 2022
Покажіть де написаний такий діагноз . Запитала у чоловіка ортопеда, сказав що повністю пережатий це лежачих паралізований пацієнт
автор Не буду • 02 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Назвіть основну скаргу, на що ви жалієтесь?
Треба розібратись із причиною.
автор Не буду • 02 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Треба розібратись із причиною.
Болит поясница, онемение ноги, слабость мышц.
Вся нога немеет или только ступня? Только поясница болит?
Мамзелькин• 03 ноября 2022
Ответ дляНе буду
фото
Абсолютний стеноз дурального мішка.
Дуральний мішок - це захисна оболонка спинного мозку. Грижі і протрузії піддавлюють дуральний мішок.
Це лише стеноз дурального мішка.
Мамзелькин• 03 ноября 2022
Ответ дляНе буду
фото
Що написано про спинномозковий канал хребта? Який сагітальний розмір?
Мамзелькин• 03 ноября 2022
Ответ дляНе буду
фото
Екструзія - це початковий етап формування грижі міжхребцевої.

Цікавить та частина заключення, в якій написано про спинномозковий канал і дуральний мішок з розмірами.