Рву и мечу• 02 ноября 2022
Спонсори женуть на роботу, чоловік проти
Надали безкоштовно житло, сказали, що можу користуватися скільки потрібно. Пропонувала кошти за комунальні послуги, відмовилися. Не враховуючи житло, усе забезпечує мій чоловік. Їжа, одяг, ліки для мене і дитини. Чоловік в Україні, але відправляє кошти. І спонсорам не подобається, що я не працюю. Завжди намагаються знайти для мене роботу. Я їм сказала, що чоловік працює і висилає кошти. Відповідь " ну будеш мати свої гроші". При цьому з дому не женуть, за комунальні відмовляються брати гроші. Чому таке бажання, щоб я працювала?
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
От саме такого ’ ви приїджайте, але якщо щось не так, то одразу велкам’ за двері ’’ я і не розумію.
Якщо ви запросили людину на шість місяців жити, то дайте ій спокійно жити ці шість місяців, або не запрошуйте взагалі.
Це моя точка зору.
Я чомусь впевнена, що подібної щедрості з боку європейеців після побачених біженців з України більше не буде. Ваша точка зору така, що ви швидше за все ніколи нічого подібного не робили і безкоштовно не допомагали в таких масштабах, тому якраз ви і вважаєте, що можна спокійно жити безкоштовно у чужих людей на голові півроку і совість не буде мучити.
Борисфенка• 03 ноября 2022
Ответ дляАсобеннАя
По- перше ви не знаєте в якій я країні. Тут не платять оренду.
В багатьох країнах платять. Авторці варто розібратися, що саме хочуть ті, в кого вона живе.
кошкомышь• 03 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Це квартира на верхньому поверсі, історична будівля , вітальня + 2 спальні -650 фунтів. Центр міста , невелике дуже красиве місто біля північного моря , східна Англія .
Дякую!
АсобеннАя• 03 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
В яких? Німеччина, далі?
выходные пролетают• 03 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Зареєструватися втікачем від війни, і Джоб-центр буде платити хазяям і оренду, і комуналку.
Важко так зробити, чи що?
Ну та бо із джоб центром для отримання всіх виплат треба оформити договір-зобов´язання, що вона буде активно шукати роботу:-) Але в плани автора це не входить.
Борисфенка• 03 ноября 2022
Ответ дляАсобеннАя
В яких? Німеччина, далі?
Польща, Ірландія, Норвегія, про Францію не знаю точно.
Весёлая морковка• 03 ноября 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
нет, у беженцев совсем другие реалии. я имею в виду тех, кто со статусом беженцев. почитайте об этом, не помешает различия увидеть.
Ну ВПО вне Украины украинцы точно не называются, потому что это никак ни внутреннее перемещение
Борисфенка• 03 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ай, раді бога, не смішіть. Говорить, що буде активно шукати, на тому все й закінчується, шукати не перешукати.
Глаголица• 03 ноября 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Так не у всіх же мета залишитись там.
От я це вже пишу декілька разів.
А мені все одно відповідають про старт))
Не треба людині старту.
Людина шукала лише житло на зиму!
Їй надали - добре! Надати його було власне бажання хостів. Тож не треба її примушувати ідти працювати. Вона не просить ні в кого грошей. Тільки житло.
Не треба людині старту.
Людина шукала лише житло на зиму!
Елена-ленуся• 03 ноября 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Тогда честно сразу предупреждать, что мы возьмем беженку, которая пойдет работать. Почему все упускают, что спонсорам выплачиваются деньги за прием у себя беженцев. За что выгонять автора? За то что не оправдала доверия?
Так а что не честно , есть срок - 6 месяцев , и все это знают и на этот срок ориентируются . Автор сама себе решила , что может жить там
сколько угодно, хоть до весны , хоть до окончания войны , а это может быть не год и не два. Кому такое надо ?!
Купи слона• 03 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Разочаровали помощью, и что взростлую тетку не посадили на свою шею навеки?
Ох и бывают же мерзкие люди…..
Европейцы не инфантилы в отличии от вас - они то как раз как взрослые самодостаточные люди ожидают от других взрослых людей что те будут становиться на ноги и работать. Европейцы от большого сердца дали приют миллионам женщин с детьми, чтоб те не жили на улице под мостом убегая от войны, и чтоб не умирали у себя на родине от русских ракет.
Их помощь бесценна:
- принять беженцев в своем доме на пару месяцев это бесценная помощь
- дать время и возможность освоиться и найти работу и встать на ноги это бесценная помощь,
- в конце концов своими налогами обеспечивать пособия беженцам это тоже бесценная помощь.
Жаль что некоторые убогие инфантильные мадамы не в состоянии осознать ценность всей помощи что была оказана украинским беженкам.
Ох и бывают же мерзкие люди…..
Их помощь бесценна:
Я когда оказывают помощь, делаю это бескорыстно, не выставляю никаких условий, не жду, что моя помощь даёт мне право как-то вмешиваться в жизнь человека, которому я помогаю. Все остальное - это не помощь, это что-то другое. Если от меня ожидается, что я эту помощь буду отрабатывать, то не нужно рассказывать, что это помощь. Это просто что-то вроде кредита. И условия предоставления этого кредита нужно проговаривать заранее, чтобы я могла решить, приемлемы они для меня или нет. Все остальное демагогия.
Весёлая морковка• 03 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Автор для себя решила через 6 месяцев вернуться домой
Глаголица• 03 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
По перше, я ні яких чужих людей ніколи не жила і не буду.
По друге, так я як раз і писала. В Києві були біженці з Сирії і я їх не притила
Цікаво, а хтось приютив? Не зараз своїх українців. А тоді, саме людей з іншої країни
выходные пролетают• 03 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Просто цікаво, багатьох людей уже у себе безкоштовно прихистили?
Елена-ленуся• 03 ноября 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Если ее раньше не выставят , то повезло . Многие спонсоры переоценили свои силы . А наши тоже ведут , вроде им все должны как земля колхозу. А почему да как это вопли в воздух просто. Поэтому , хотят , что бы нашла работу , что бы быстрее арендовала жильё и съехала . В UK 🇬🇧 с осени коммуналка очень выросла , неожиданно .
Весёлая морковка• 03 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Спонсорам разве не возмещают коммунальные?
Глаголица• 03 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Вона 10 днів як приїхала. А до весни, це навіть менше ніж півроку.
А після півроку - так, буде виселятися. Це проблеми авторки.
Вона писала про плани ’житло до весни’
Тобто, вона і без роботи в рамках угоди з хостами.
Вона писала про плани ’житло до весни’
Елена-ленуся• 03 ноября 2022
Ответ дляВесёлая морковка
В течении ТОЛЬКО 6 месяцев платят за семью ( а не человека ) -350 фунтов , и они не из-за денег брали людей к себе , а что бы помочь . Кто к родне ехал даже - родня не выдерживает постоянного присутствия чужих , многие не думали , что так сложно будет , а что говорить про чужих людей.
Елена-ленуся• 03 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Вона писала про плани ’житло до весни’
Так, якщо не почне поводитись, що їй всі винні як земля колхозу, можуть і значно раніше виперти, і ім нічого за це не буде зовсім . Якщо все нормально , хай сидить але не більше 6 міс.
Замыленная• 03 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
Можна подумати, жінки всюди пашуть.
Ага.
Ми поки в німеччині познайомилися з багатьма сім‘ями в основному це батьки одноклассників моіх дітей -і я буда дуже здивована що стільки багато жінок не працює , ну от у старшоі наприклад одноклассник -в них троє дітей молодшому 14 і мати не працює , вона каже -я мама мені і так важко ( хоча старша дитина вже свою сім‘ю створила) ,
Кидстаффовна• 03 ноября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
10 днів живете, і дитини вже походила у садок і вже захворіла?...
Теж відчуваєте як тролятинкою пахне?
Уты-фрутик• 03 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
От я це вже пишу декілька разів.
Не треба людині старту.
Людина шукала лише житло на зиму!
Не треба людині старту.
Людина шукала лише житло на зиму!
Разница менталитетов. Им просто такое в голову не приходило, что взрослый человек может сидеть дома и не работать по много месяцев. Они сразу начали думать искренне, как помочь найти работу.
В гости звали?• 03 ноября 2022
Ответ дляУмный хвост
Для будь-якої дорослої людини нормально працювати, тим більше ви ж себе не забезпечуєте, люди не можуть зрозуміти логіку
Угу. А если ребенок заболел, то куда его? Спонсоры будут сидеть? Кто знает что там у них вообще на уме в отношении ребенка?
Уты-фрутик• 03 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
Больничный
JannyMoney• 03 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
И часто можно брать?
сколько нужно
только придется ребенка тащить к врачу.
Уты-фрутик• 03 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
И часто можно брать?
Я не знаю точно, какое в Англии законодательство, но моя коллега из Лондона берет без ограничений, когда ее дочка болеет
Кидстаффовна• 03 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Автор,я в такій же ситуації, тільки ще маю лікарняний вже 5 місяців підряд, 2 дні на курсах і щодня дитині замість укр вчителів пояснюю матеріали по всім предметам, мені почузатися нема коли. За комуналку гроші не беруть і постійно нагадують за роботу.знають, що планую повертатися додому до чоловіка, орендувати тут житло 1 тис фунтів+ комуналка 300-400, плюс інші затрати в місяць така сума, на яку можна жити рік в Україні. Єдине школа подобається мені і доньці, крапка.
Так у Вас 5 місяців і реальна історія,а не 10 днів у спонсорів
В гости звали?• 03 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
сколько нужно
только придется ребенка тащить к врачу.
Класс. Приятное открытие для меня.
JannyMoney• 03 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
а какая им от автора корысть?
бескорыстно и оказывают. И еще помочь пытаются, потому что им наверное на голову не налазит, как человек из бедной воюющей страны с большими проблемами с энергоснабжением может работать на человека находящегося в богатой и благополучной и не желающего ничего делать.
пс Если начнете оговаривать условия, что вам можно говорить, а что нет, то вполне вероятно ночевать будете в спортзале.