Рву и мечу• 02 ноября 2022
Спонсори женуть на роботу, чоловік проти
Надали безкоштовно житло, сказали, що можу користуватися скільки потрібно. Пропонувала кошти за комунальні послуги, відмовилися. Не враховуючи житло, усе забезпечує мій чоловік. Їжа, одяг, ліки для мене і дитини. Чоловік в Україні, але відправляє кошти. І спонсорам не подобається, що я не працюю. Завжди намагаються знайти для мене роботу. Я їм сказала, що чоловік працює і висилає кошти. Відповідь " ну будеш мати свої гроші". При цьому з дому не женуть, за комунальні відмовляються брати гроші. Чому таке бажання, щоб я працювала?
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ длякошкомышь
Підкажіть, скільки коштує оренда 100 кв.м без комунальних? Ви у великому чи маленькому місті?
Це квартира на верхньому поверсі, історична будівля , вітальня + 2 спальні -650 фунтів. Центр міста , невелике дуже красиве місто біля північного моря , східна Англія .
Глаголица• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
А ви не пропонуйте , тут потрібно прямо діяти, я знаю їх , покладіть на стіл кошти їм 200 фунтів , і ви себе почувати будете краще . Пропонувати не потрібно - кладіть на стіл. Зараз зима скоро , дуже дорого опалення , ви можете гріти себе на всю включивши термостат на максимум або середину , вони себе на мінімумі всі держать. Вам потрібно зрозуміти це і негайно . Як підійде срок 6 місяців -99,99% відсотків вас попросять на вихід , ось побачите , вам прийдеться їхати в дім безпритульних , в Отель . А ще : вони знають , думають, що війна не закінчиться весною , і хвилюються , що ви будете сидіти у них на шиї в їх будинку - роками. Люди втомлюються від родичів гостей у себе дома, а ви взагалі чужа людина там , ім дискомфортно дуже.
У мене виникає питання
А навіщо вони взагалі запрошують до себе людей? - щоб потім терпіти дискомфорт, витрачати зайві гроші на комуналку і думати ’коли вони вже з´їдуть’
Ставлю себе на їх місце і не розумію мотивацію
Рву и мечу
• 02 ноября 2022
Ответ дляRe1ne
А зачем вы ее водите в садик с такими исходными данными, если все равно не работаете?
Дитина має спілкуватися з однолітками, жити в соціумі
ДваДваВосемь• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Дитина ходе до садочку. Але самі розумієте як ходить. 3 роки, адаптація, часто хворіє. От зараз знову вдома - захворіла. І садок до 15:00
А они предлагают почасовую? И с возможностью отпроситься или посидят с больным ребенком? На такие варианты я бы согласилась. Самой из дома удрать и отдохнуть от них же. Потому что это ужас все время на голове и рядом.
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
А вы не думаете, что завтрашний день автора - это не их забота. Они взяли на себя обязательства приютить автора на пол года. Все остальное их не должно касаться. Она не ребёнок, которого они взяли в приёмную семью.
Ви помиляєтесь, їх якраз це дуже стосується бо їм як правило не хочеться щоб їхні діти у майбутньому знову утримували цілі покоління нових отримувачів соціальної допомоги. Якщо вона не дитина для них, то хто? Я так зрозуміла, що поки що принаймі за житло вона там не платить.
Ждун с Нибиру• 02 ноября 2022
для європейців працювати - це норма життя)) вони щиро не розуміють як можна цілими днями сидіти вдома і нічого не робити, не сприймайте на свій рахунок, це просто невідповідність менталітетів
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
У мене виникає питання
Пояснюю, срок 6 місяців офіційно, а не пожиттєво , чи не на визначений час, це суттєва допомога на перший час , щоб людина « стала кріпко на ноги» , знайшла роботу, показала виписку з банка та контракт на роботу і змогла самостійно йти у плавання , зняти житло та з’їхати! Так зробили вже десятки тисяч наших людей тут.
Ви повинні це розуміти .
ДваДваВосемь• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ага, аж 10 днів живу.
То вони ж при цьому посміхаються і кажуть, живи скільки потрібно.
Автор, не хочу вам накаркать. Но они все улыбаются, а потом сюрприз. Подстраховка вам нужна. И почему вы в семье? На отдельное подавались?
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
ну так потому чтобы вы начали бабки зарабатывать и свалили от них. Они вас приютили ВРЕМЕННО! а безработная вы сама хату не снимете, или муж готов и аренду оплачивать? если готов то шо вы сидите в семье, адьес на вольные хлеба. если не готов, то вас взяли пересидеть на ближ воемя, пока вы ищете работу, а потом до свидания. Капец какие люди, нет блин, живите. уних до пенсии еще и муженька забирайте
Вірно ! Все вірно ви розумієте , так і є.
Купи слона• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
У мене виникає питання
Воот. Я давно для себя сделала вывод, что либо они абсолютно инфантильны и не могут предвидеть последствия своих поступков, либо это лицемерие и желание показать окружающим, какие они ’благородные и правильные’. Короче, разочаровали они меня)
Глаголица• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Ви повинні це розуміти .
Я це розумію!
Я не розумію іншого : якщо англійцям це дорого і не зручно навіщо вони запрошують до себе людей?
Напишу про себе : була війна в Сирії, навіть в Києві були люди звідти.
В мене була вільна квартира. Але навіть на думку не прийшло запросити туди когось із сирійців.
Из цього питання : навіщо це англійцям? - якщо це дорого, не зручно і є ризик, що вчасно не з´їдуть.
Заела_пластинка• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Недорого, уцілому
Яка мінімальна зарплатня у цьому місті?
Весенний Марафон• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Скажите спонсорам, что у вас мусульманская модель семьи- муж обеспечивает.
палка-копалка• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Отож. Йти на роботу не для того, що це потрібно мені. А для того, щоб спонсори спокійно спали вночі
Нет, идти на работу чтоб заработать денег на аренду. Не хотите работать - просите мужа чтоб арендовал вам жилье.
Ну вы такая незамутненная - те добросердечные люди что приняли беженцев, логично ожидают что беженцы встанут на ноги и будут себя полностью обеспечивать, а не будут годами сидеть в чужих домах. Помощь беженцам - это помощь в сложной ситуации пока человек не освоится, а не поселить у себя декретчицу месяцами/годами. И важный момент помощи беженцам - чтоб принимающая семья видла что беженец прикладывает усилия: ищет работу, учит язык, проходит курсы, а не сидит в декрете при детях в садике. Болезни детей это не причина не работать, есть больничные.
Я уважительно отношусь к выбору женщины и ее мужа сидеть годами в декрете - это ваше право. НО реализовывать его нужно полностью за свой счет - муж вам должен арендовать жилье. Добрые европейцы не должны вам обеспечивать место для сидения в декрете, это не относится к базовой помощи беженцам.
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляспальное место
Пусть муж оплачивает отдельное жилье.
Це мінімум 600-650 фунтів за квартиру , вона на пособіях сидить там, а не працює, а це значить : 650*6 + 700 фунтів залог , контракт мінімум на 6 місяців. Ще проблема , безробітних мало хто хоче брати та ще й з дитиною , це проблема потім виселити, якщо вона не зможе заплатити далі після 6 місяців , бо дитина . Ніхто не хоче . Виписки з українського банка , хоть там 100000000 грн - не прокатить, не цікаво це ім , офіційно не підійде , лише офіційні кошти підтверджені банком Великобританії , або передоплата далі за 6 місяців . Це треш
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Це ви інфантильні. Для багатьої людей (мабуть, точно не таких як ви) ці 6 місяців безкоштовного проживання є справді шансом знайти роботу і почати самостійне життя в країні. Вони дають цей шанс. Ви ж настільки інфантильні, що навіть не здатні цього зрозуміти.
спальное место• 02 ноября 2022
Ответ дляЕлена-ленуся
Поэтому когда друзья мне говорят - приезжай в Англию мы тебе спонсора найдём… я понимаю этот треш и даже не смотрю в ту сторону.
Хочу тратить деньги в Украине.
Весёлая морковка• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Здорова жінка мабуть працювала в офісі, а не прибиральницею. З чого вона повинна працювати руками?
Закордоном також багато жінок живуть за рахунок чоловіка и для них то є ок. Це жаба
СкрипяСердцем• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Что-то вы перепутали. В Германии, как раз практически никто из беженцев не работает. И все пособия получают)
украинцы- не беженцы, мы ВПО. а , это разные вещи.
Глаголица• 02 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
От я також читаю історії як людям рахують кожну краплю води і не розумію тих хостів. Навіщо вони, взагалі, в це встрягали? - якщо для них це дорого і дуже дискомфортно.
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Я це розумію!
Ще раз пояснюю ! Вони брали вас на певний срок , щоб ви стали на ноги і це великий поступок , та велика допомога НА СТАРТІ! а не пожиттєво ! Срок закінчиться - на вихід , ви повинні за цей строк організувати собі життя , стати на ноги, ось чому вас приютили , дати старт вам.
Весёлая морковка• 02 ноября 2022
Ответ дляСоображалочка
Може. А може і не розуміють як то не працювати, як то не намагатися себе забезпечити, як то не допомагати родині, яка лишилася в Україні і т.д.
В мене багато знайомих , які думають саме так. І 4 тижні декретної відпустки це норм для більшості з них . Тому розповіді про 3+ роки їх реально шокують
А дитина де, коли мати на роботі?
ДваДваВосемь• 02 ноября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
О, підтягнулися знавці Європи
😂все жду ответа где эта страна находится. В разных темах приходят знатоки вот именно страны Европа
Весенний Марафон• 02 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ого
И кстати, в стране война и не дай бог что с мужем, на какие шиши жить будете?
Глаголица• 02 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Але авторка не хоче починати нове життя в тій країні.
Авторка хоче перечекати там складну зиму. Це все.
выходные пролетают• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
А що ви персонально в своєму житті безкоштовно робили для абсолютно чужих вам людей? Для біженців наприклад? Чи може працювали волонтером у благодійних організаціях, допомагали безпомічним інвалідам і пенсіонерам? Якби робили, то таких би питань не задавали.
Елена-ленуся• 02 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Я це розумію!
Тоді будьте готові , майте кошти за 6 місяців вперед + депозит , закінчиться договір їдьте додому . На 1 місяць або 2-3-4-5 місяців вам ніхто не здасть житло , навіть якщо гроші вперед , лише 6 місяців. Або на букінгу будете броньовати отелі