ГейТуда• 03 ноября 2022
З´їла 200г печива..тепер 3дні не їсти?
Зла на себе. Не могла відірватися. Не їла його місяць, а тут не втрималась.
Печиво взагалі не купую, щоб не зірватись
А тут гості принесли, з´їла його як 🐹.
Посваріть мене(( я зла на себе
А тут гості принесли, з´їла його як 🐹.
Посваріть мене(( я зла на себе
Хорошенькая• 03 ноября 2022
Ответ дляГейТуда
Смачне, пісочне з пудрою зверху. Аж тануло в роті, я аж очі закривала від задоволення як його жувала

Вот и не портите удовольствие упреками себе.
Вкусно было и хорошо.
Плохо было бы, если 200 г и невкусно. Спите спокойно
Вкусно было и хорошо.
Брюлик в стразах• 04 ноября 2022
Не хвилюйтеся, ну наберете трохи лишнього, через 2-3 дні скините)
В мене була гірша ситуація, з‘їла 2 морозива, 1/2 шоколадки+ маленьку пачку рафаело, на слід день +1 кг