Дуняша• 03 ноября 2022
як виплатити лікарняні від ФСС??
як бути!??
підприємство отримало лікарняні від ФСС, але перерахувати їх не має можливості -потрібно до платежів у банку "прикрипіти" платіжне доручення про сплату ЄСВ (цей податок же ФСС не дає грошей), але у підприємства і заборгованість - за той м-ц не платили це ЄСВ і навіть рахунки арештовані, тобто =0.
і гроши є, а підприємство майже банкрот перерахувати співробітнику їх не може
Аноним Анонимыч• 04 ноября 2022
ЄСВ через касу банку. Оформити як поворотну допомогу від директора
Дуняша
• 04 ноября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
о, дякую!...
теж так думала, але потрібно відразу на держрахунок платити як ЄСВ, вірно?
якщо вносити на рахунок підприємства - вони ж заблоковані.. потім ПД не уйде..