Фифачка• 03 ноября 2022
Насушить сухарей
У меня в доме живет одна женщина за 70. Я ей делаю покупки, помогаю в бытовых вещах , обучаю пользованию с техникой. Дочь в другой стране на пмж. В последний раз она попросила еще чтоб я и батон захватил на сухари. Я конечно улыбнулся и не подал виду, но я сам читал когда-то про старушку, которая от страха голода сушила сухари. Вот так война действует на все группы населения...нет это нет из-за денег она. Думаю страх, что бумажки будут , а что купить на них нет
kirpichenko• 04 ноября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Я робила з гірчичного батону. Взагалі з будь-якого батону сухарі кращі виходять, не такі жорсткі, як зі звичайного хліба. Ввечері нарізала батон щоб трохи підсох, а зранку підсушила-підрум´янила в духовці. Вони золотаві, смачні на вигляд. Склала в паперовий пакет, можна в тканинну торбинку, і далі у звичайний пакет-майку, щоб не відсиріли. Такі сухарі можна потім розмочити і додати до котлетного фаршу, або подрібнити для паніровки. Або їсти так, якщо не буде хліба якийсь час.
Дякую,гірчичний взагалі смачний,то і сухарі будуть сиачні.