Однозначно• 04 ноября 2022
Сползает маникюр
Девочки, доброе утро.
Подскажите, что делать? У меня сползает маникюр. Всего 3 недели прошло, а он сполз. Кто сталкивался с таким? Может, витамины какие-то попить нужно?
Кредитная• 04 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
А що попити? Якісь вітаміни? І підкажіть, якщо знов так буде, то до якого лікаря краще звернутися?
Щось я хвилююся дуже
Попити щось міцне. Просто щоб легше було ще три тиждні чекати та поменше хвилюватись. Напій обирайте за власним смаком, періодичність та дозу споживання - з урахуванням режиму робочого часу.
А там вже куди сімейний лікар направить. Може, до психіатра, а може - до нарколога...
Поросенка• 04 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
Щось я хвилююся дуже
До проктолога,щоб поставив 10- ти літрову клізму. Може, в голові проясниться.