Тётушка Лошадь• 04 ноября 2022
Мами в декреті і з машиною - ви носите лише спорткостюми?
Хто у глибокому декреті з двома чи трьома дітьми, багато на авто і всі хатні справи та закупи на вас - ви носите лише зручний спорт чи пальто, дублянки , спідниці , брюки? Взуття - кросівки чи туфлі, черевики, щось більш жіночне?
Результат:
вже голосів:
15 (40.54%)
В основному, спорт, але є і ін
10 (27.03%)
Все в купу, залежно від настро
9 (24.32%)
Ношу тільки спорт, мені
3 (8.11%)
Одягаюсь як і до декр.,не спор
0 (0%)
Ношу спорт, але страждаю від ц
БолеИменее• 04 ноября 2022
Ношу спортивне переважно, куртки лише гуляти, в машину безрукавку. Яке жіночне, як я з багажника коляску і в багажник складаю, розкладаю
Ганцю в кєдах• 04 ноября 2022
Без машини, але спорт стиль - багато кросівок, куртки типу пума коламбія, спорт костюми. Є і пальто, але за осінь вдягла 2 раза, вже геть не зручно таке
буреЛОМКА• 04 ноября 2022
Я не в декреті, але теж всі закупки на мені, ношусь як мотор))) з торбами, ще й без вихідних. Добре, що на,авто, юо ркки вже б не витримали всього. Люблю піджаки, костюми ділові, плаття вільні довжиною міді. Взуття - на низькому ходу грубі туфлі, кросівки, зараз моя любов угг таз 🥰
Танцепесенная• 04 ноября 2022
В дітей няня погодинно, продукти доставка. В зал лосини і майка. Одяг стильний і зручний можу собі дозволити.
БолеИменее• 04 ноября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Те саме, але ще з немовлям на ГВ, то треба окремо верх і низ
Меня много• 04 ноября 2022
Давно не в декрете, закупки все на муже, одеваюсь только в спортивное на выходные. Удобно.
Директриссимо• 04 ноября 2022
Навіщо мені рядитись в сукні взимку з дітьми? Так, я в зручному одязі
МастерЮля• 04 ноября 2022
Каждый раз когда захожу в магазин - о, вы уже на работу вышли? 😳
😂😂😂
Та нет, за хлебушком зашла))))
Выгляжу хорошо в глубоком декрете
😂😂😂
Та нет, за хлебушком зашла))))
Выгляжу хорошо в глубоком декрете
Море_море_я_скучаю• 04 ноября 2022
Я вообще спортивные костюмы не носила до декрета и в декрете не ношу, кросовки ношу иногда
Контрольница• 04 ноября 2022
Никогда не было спорт.костюма, есть кашемировые костюмы удобные. Ношу челси, тимберленды, жокейские сапоги и на каблуках удобные ботильоны тоже. Есть и пуховики, и дубленки
БолеИменее• 04 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
В машині не жарко в чоботах?
Контрольница• 04 ноября 2022
Ответ дляБолеИменее
В машині не жарко в чоботах?
Я же не еду по автобану 3 часа, в супермаркет, к врачу, за подгузниками - не жарко)
БолеИменее• 04 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Може то я така гаряча
Мені жарко в машині.