Кукуша• 04 ноября 2022
Ваш чоловік знає, скільки у вас було партнерів до нього?)
Мій вчора запитав, ну сказала що він 5-й, хоча насправді там точно 10+😂
Нічого не сказав, але здається і 5 йому здається що забагато)))ходить якийсь тривожний
Яке ж в чоловіків ніжне его
Кукуша
• 04 ноября 2022
Ответ дляПокорительная
При чем на вопросы мужу не отвечают😄
А шо такое? В темах про свободные отношения и секс на первом свидании все такие не стеснительные)))
Чого чоловік не знає -те йому не нашкодить)
Це на стєсьнєніє, це мудрість
Каркуша Клара• 04 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
какие в связях все неразборчивые, со счета сбились аж
Можно подумать , муж автора до свадьбы с ней девственность хранил ....
ОйЙой• 04 ноября 2022
Да, знает, никакого секрета не делала. Некоторых даже лично знал. Но иногда шутит, что парочку случайных связей утаила, я не разубеждаю, повод для приколов зато.
МинерАлочка• 04 ноября 2022
Знает.У меня нет секретов и зашоренности.
Но,это если другой человек тоже в адеквате
Та легко!• 04 ноября 2022
а навіщо це знати? )) ні йому, ні мені не потрібна така інформація. Перший чоловік по молодості ще питав таке...і навіть тоді я не вважала за потрібне відповідати. А зараз тим паче ) після розлучення 8 років жила вільним, дорослим, офігенним життям в своє задоволення )))) до першого чоловіка знала точну кількість, а ось після - вже не рахую ))) не мало
harchushyn• 04 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Це на стєсьнєніє, це мудрість
Брехати про кількість партнерів з усіх можливих варіантів-це мудрість???
Ну таке
ЗавЛабСнаб• 04 ноября 2022
Ну вот если женщина и правда считает что количество не важно - почему не сказать правду? Зачем эти ’преуменьшила’, ’на такие вопросы не отвечаю’?
Мой знает, не стыжусь цифры)
Мамаша в бигудях• 04 ноября 2022
Ответ дляБорщец
У меня был один до нынешнего мужа🙄. И замуж выходила второй раз в 33... и не скажу,что я страшная...просто ’дофига умная’,мужчины таких не любят
Либидо с умом редко сопрягается, простите)
Кукуша
• 04 ноября 2022
Ответ дляБорщец
Ви аргументуєте відсутність сексу тим, що вас не хотіли, бо розумна?..
Борщец• 04 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Не хотіли, бо ’ шибко умная’. Ну,типу,дуже багато ’пунктів’ до потенційного коханця🤷♀️. Ну я правда не страшна
Борщец• 04 ноября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Так с моим либидо все гуд