Какие планы на сегодня?
Ответ дляZelenkа
Я ось бачила пост рекламний від Київхліб, вони там два нових вида лавашу випустили, з травками і ще якийсь. НА шавуху беру. У нас шавуха, коли цілу курку спечу, обгризли всі ножки-крильця, а грудка залишилась. І понеслось)))
Лаваш в Инстаграм заказала. Просто идеальный. По Киеву бесплатная доставка. Единственное что минимум 25 шт. Но хранить можно в морозилке. Для шаурмы он просто идеален
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Так а ну скоко тебе малявка, быстро признавался или кыш отседова
Ні
Ответ дляBrita
Лаваш в інстаграм - то на мажорському
В мене мрія - велика морозилка, така, як в супермаркетах. Ото я розгуляюсь))
Майстерня домашнього текстилю• 05 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ні
Привильно, мовчіть, уходьте в несознанку і тихо метрику виправляйте)))
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я не проти відняти 5 років
Ответ дляЯ моя
Не лякайте рєбьонка
хай сидить
Я вчора слухала проповідь одного знайомого священника з Херсону, він саме вещав про мастурбацію, як явище і шо по цьому поводу думає Церква))) і думаю, дітей виганяли з церкви, чи нє, я свому дала послухати) так шо не треба ганяти дітей, ми тут поганого не навчимо)))
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
О, цікаво , що він каже ? Думаю нікого не виганяють.
Ответ дляBrita
Наоборот экономия))) там лаваш по 12 грн за простыню. Из одного три шаурмы большие накрутили. Привезли под дом бесплатно.
А який ви соус на шавуху робите? Я змащую сметана + кетчуп + прованські травки, роблю на противні-гриль, в мене типу сковорідка без ручки, і на плиту, і в духовку бергофф.
Ответ дляЯ моя
Іоан Замараєв, погугліть, дуже прикольний батя. Про мастурбацію і секс каже, що не справа кожного і Церква не займається підгляданням в замочну скважину в чужі спальні.