Просто я• 05 ноября 2022

ХвилювАллочки, дорого вам утра!

Какие планы на сегодня?
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Прям як у мене) Я тісто на піцу тільки пару років тому освоїла і для вареників-пельмешок, бо пожрать люблю. Як Челентано відкрився років 17-18 тому через дорогу, то я тісто на піцу в них купляла.
От курочку умію готувати з ізвращеніями, я це люблю (с)
Тісто на піцу я не пробувала ще робити сама. Вареники та пельмені теж люблю, доводиться купувати чи якщо мені передадуть, а ось готувати їх не моє.
Більш менш шарлотку вмію і то вона піднімається середнє, а не як тут у дівчат пишна. Хочу спробувати кекс зробити та рулет з маком. Подивимось що вийде

Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Тісто саме просте оте:

• 300 г борошна (і додатково для замішування тіста)
• 20 г живих/пресованих дріжджів (або 8-10 г сухих)
• 180 мл води
• ½ ч. л. цукру
• 1 ч. л. солі
• 2,5 ст. л. оливкової олії
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Тісто саме просте оте:

• 180 мл води
• ½ ч. л. цукру
• 1 ч. л. солі
• 2,5 ст. л. оливкової олії
Дякую))
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Рулети із маком, ех, я на таке і не зазіхаю, на мені наживається сусідня пекарня)))
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Я теж в основному купую, але хочу спробувати здивувати одну людину, якщо вийде. Вона таке любить
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Начинки побільше йому, хай поїсть, потім сил буде більше для вас
ok1904• 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Є одна хитра макова начинка з молочної манної каші, шоколадки, маку, легка і безпрограшна, і тісто в рецепті класне. Правда впн треба
https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?f=200&...

kirpichenko• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Тісто саме просте оте:

• 180 мл води
• ½ ч. л. цукру
• 1 ч. л. солі
• 2,5 ст. л. оливкової олії
Я тісто на дрожах Саф момент швидкодіючих вичитала,такій як у вас,от по ньому тепер і ліплю ту піцу.
kirpichenko• 06 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я шарлотку не вмію, вмію все окрім шарлотки. Але з початком війни перестала пекти солодке, зараз з солодкого печу у виключних випадках. Стала пекти хліб без магазинних дріжджів після 24.02 і він мені заміняє всі солодощі. Поки себе не розумію. Сьогодні планувала печиво... Може завтра спечу, а може і не спечу.
Як оказалось що її там уміть,взбить яйця міксером,сахар мука і готово,з чим я її тільки не ліпила,яблука,ревень,персики, абрикоси, вишні,сливи,мак,кокосова стружка у тісто,з верху заливали шоколадом,і сахарною пудрою трусили,і як паску прикрашали тією цвітною фігньою.короче розважались як могла.весну і літо, тепер ось вареники да піца пішли.
ok1904• 06 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ох. Може і так мені на соді чи дріжжах звичніше.
Вчора були вареники і сьогодні ранком знову просять домашніх,то треба щось ліпить
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Та я теж на пакетику саф момент. А піцу не люблю, краще мняска або риби пожерти)
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Якісь ізвращенці)))
ok1904• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Якісь ізвращенці)))
Я ж про те.
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Хто про що
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляok1904
Дякую.
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Хто про що
Що, не про те?
Zelenkа• 06 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я ж про те.
ПриВІТ! Маємо триматись!
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Що, не про те?
Можливо і про те
автор Просто я • 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Що, не про те?
Воно ж ище дитина, не стесняйте её

ok1904• 06 ноября 2022
Ответ для Просто я
Воно ж ище дитина, не стесняйте её
Але ж розсуждає як доросла,

я в хорошому сенсі слова.
автор Просто я • 06 ноября 2022
Ответ дляok1904
Але ж розсуждає як доросла,

я в хорошому сенсі слова.
Я тоже в хорошем смысле. Главное, к правильным людям тянется
frumoasa17• 06 ноября 2022
Ответ для Просто я
Воно ж ище дитина, не стесняйте её
Що за натяки на вік? Зазвичай молодші більше нападають на дорослих. А тут ви ламаєте систему
автор Просто я • 06 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Та я и рождена, только для того, чтоб ломать системы
ok1904• 06 ноября 2022
Ответ для Просто я
Згадаємо класика:

Я рождена для любви,
В душе огонь, а в руках мимоза.
Ну где ж ты мой юный пион?
Ждет тебя твоя майская роза

Зверніть увагу, що вже в ті далекі часи жінки прагнули молодих і перспективних, а не по-старше.