Какие планы на сегодня?
Майстерня домашнього текстилю• 05 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Та тушонок є і запас тунця з АТБ, більше півроку чекала, поки завезуть. Треба ще піти взяти пару баночок. Зроблю замазку: тунець + 3 варених яйця (по-бохатому) + зелень. В нас таке улітає аж бігом)))
Мажорка
О, і в нас охраааааана, отмєєєєєна (с). Піду шось їсти приготую чи шо)))
a.ostroverh• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
народні танці... І колаборантка
Я последнее время с большим удовольствием просматриваю аккаунты, которые несут в народ украинскую историю)
Пока зависаю на вышиванках, коврах, одежде .. украшениях
’Бедная’ украинка носила натуральные кораллы и венецианские бусины)))
Но теперь же инста подкидываеи много контента в этом направлении. Вот например
любительница• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Когда тревога, в теме ХвилювАллочки собираемся мы, клуб 40+ и пару малолеток около 30. Рецепты, приколы и т.д.

Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Іоан Замараєв, погугліть, дуже прикольний батя. Про мастурбацію і секс каже, що не справа кожного і Церква не займається підгляданням в замочну скважину в чужі спальні.
Дякую, гляну. Ну всі адекватні священники так кажуть.
Мені сподобаласт колись відповідь на питання ’ Где грань дозволенного в супружеской постели?--- главное кровать не сломайте!’))
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Ладно, чувствую, хоть и мала, но вредна. Оставайся, наш человек, зараза одним словом
Життя змусило стати заразою
kirpichenko• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Пошла убирать. До встречи, дамочки
Я спать,мои все спят.
любительница• 05 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
О! Не знала таке, яйця на терку?
любительница• 05 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, на мілку терку, щоб все було пастоподібне. Можна ще туди цибульки зеленої, то ващє буде бомба-ракєта. Це будь-яку так консерву рибну смачно, яка є в олії.
Блін не зналая що с тунцем так можна. А атб в Києві працює? Бо щось я, наче як в комі була
там завжди дешевше ніж в інших магазинах