Просто звязда• 05 ноября 2022
Хочу плаття такого плану.
Проголосуйте . І ще питання, їдемо в подорож невелику, на екскурсії , але буду в ресторані вечеряти. Можна в одному із платтів цих, чи зовсім просто?
Більше сподобалося червоне , але тканина кошлатиться, останнє-дуже дешева тканина в рубчик. Перші 2 взагалі не альо.
І ще питання, з приводу довжини. Як такі довгі підтягувати, щоб з-під пальта не виглядували? Черевики вдіну ті ж
Чи може не паритися та джинси, светри і норм?
Результат:
вже голосів:
28 (22.05%)
2. Коричневе
28 (22.05%)
4. На запах
27 (21.26%)
3. Червоне
26 (20.47%)
5. Результати
18 (14.17%)
1. З косами
дама_из_декрета• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Не зрозуміла. Я плаття хочу купити для подорожі в Закарпаття, а не в ресторан. З поїзда повечеряти плануємо в ресторані і далі їхати. Тому, чемодан вбрання та взуття брати не маємо можливості.
Сходіть в колибу. Це колоритно і смачно.
В ресторанах ходчть в чому завгодно
Просто звязда
• 05 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
В ресторанах ходчть в чому завгодно
Та може і в Реберню підемо. Просто в нас річниця весілля, святково саме для себе хочеться. Мабуть, до джинсів кину у валізу блузку та і все на цьому
Просто звязда
• 05 ноября 2022
Хоча хочеться тепленького платтячка все рівно. Я, правда, менша за розміром. Але вони такі коміортні
фан L.O.S.T.• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Мені також. Але там тканина не дуже
Виглядає дуже неякісно і дешево. Беріть червоне. А де таке знайшли?
Просто звязда
• 05 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Червоне вже на плечиках закошлатилося. Це Льонокомбінат, розмір С
фан L.O.S.T.• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Тоді може блузочку візьміть. Щоб впопихах не купити дурню)
фан L.O.S.T.• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Біле гарне. Але непрактичне в дорогу. І ціна недешева
ВундерКИНГ• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
Так, саме колір сподобався
Хороший цвет и нарядный. Если еще что-то на шею вообще отлично. Еще коричневое неплозо, но под ваши ботинки не подходит совсем.
Те , кто советует на запах это какие-то вредители. Оно самое неудачное и вырез не ваш и ткань плохая.
В косичку тоже неплохое. Но под ботинки не очень и вроде как полнит.
Я за красное.
Под пальто даже не знаю, никак его не поднять. Только мерять все вместе и смотреть чтоб не резало ваш рост
Я за красное.
Просто звязда
• 05 ноября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Я за красное.
Та я б якимось пояском підібрала би чи резинкою
під пальто не міряла. Бо сумніваюся.
На шию? Воно з горлом високим, як гольф. Намисто? Не знаю навіть, точно буде як корпоратив за 50+
під пальто не міряла. Бо сумніваюся. На шию? Воно з горлом високим, як гольф. Намисто? Не знаю навіть, точно буде як корпоратив за 50+
ВундерКИНГ• 05 ноября 2022
Ответ дляПросто звязда
під пальто не міряла. Бо сумніваюся.
Тонкая цепочка какая то.
А вообще вы заморачиваетесь. Может лучше белая рубашка с джинсами? Сверху жилетку вязанную можно или кардиган накинуть. И тепло и стройнить будет и регулировать температуру можно если вдруг жарко?
Гербалайф и Ко• 05 ноября 2022
Ответ дляРукиМыли?
автор, ну что за ресторан с поезда? не думаю, что 5* мувенпик. хотите побыть девочкой- берите. я бы 2 советовала. в остальных гром баба главбух колхоза.
то же самое хотела написать. Вряд ли там прям пафосный, мишленовский ресторан ) Скорее, обычный, в который ходят поесть, а не посветить бриллиантами. Так что второе лучше всего - и идет, и смотрится хорошо.
Просто звязда
• 05 ноября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Ну так. У Бачевских. Не Мішленовський.