ПуГоФФка• 05 ноября 2022

Як побороти плісняву?

Квартира, перший поверх. Пліснява на стінах. Порадили Фада проти плісняви. Нею помиємо всі місця де вона є. Після того чим обробити щоб вона не з´являлася? Плануємо тут жити цю зиму і весну, а потім переїхати. Ремонт робити нема можливості
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Є сенс купляти таку штуку?

Я_канеша_извиняюсь• 05 ноября 2022
Вымыть белизной все стены
Возможно и есть смысл в таком осушителе, тоже думаю на кухню
А вообще ужастики о плесени вроде преувеличены и здоровому человеку ничего страшного нет от нее
Мамулька• 05 ноября 2022
послухаю,
через те, що тепер пізно вмикають опалення у нас в кухні під вікном з’явилася пліснява. і якщо стіни доступні я обробляю, витираю. то що робити з тим участком, що за батареєю просто не знаю. можливо хтось підкаже якусь рідину, щоб залити і вбити грибок на тому участку?
Грибной_Дождик• 05 ноября 2022
Фада хрінь ,в принципі як і всі інші . Прибрати можна лише тимчасово будь-яким хлоровмісними засобом,та хоч білизну розвести трохи з водою і попшикати. Грибок в стінах. Утеплювати стіни ззовні,збивати до цегли ,обробляти засобами ,добра вентиляція і тепло
Ms. Доброта• 05 ноября 2022
Помити і нанести Savo проти плісняви.У нас вже рік не з´являється.А так нічого не допомагало.Тільки після цього треба не зазодити до кімнати декілька годин та потім провітрити,він дуже смердить хлором.
ПрипоРошенная• 05 ноября 2022
Автор в мене черна пліснява и в ваній і в залі вже і обробляли і ремонт все одно....
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вымыть белизной все стены
Та на рахунок страшилок - в нас поки і так нема вибору. Все одно придеться тут зимувати ( але ми помили тиждень тому стіни оцтом, а воно так наросло - жах(

Ms. Доброта• 05 ноября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Savo ,вже рік не з´являлася.
Грибной_Дождик• 05 ноября 2022
Ось живий приклад після обробки засобом фада . Після savo чи просто білизни таке саме
Анна-3f64• 05 ноября 2022
Слідкувати за вентиляцією, перевірити вентиляційні шахти і витяжки, в нас колись в цьому була проблема, аж стікало з вікон. Прочистили вентиляцію, стали регулярно знімати і прочишати решітки з сітками на них, на сітки може наліпитись стільки пилу з шахти, що вона просто стає глухою стіною. Вікна ставити завжди на зимове провітоювання. А сам грибок змили хлором, замість обоїв пофарбували, більше не з´являвся
Ms. Доброта• 05 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Що за примищення?
parele• 05 ноября 2022
Вот эта штука классно от плесени работает. Но это же только видимые проявления можно убрать. Утеплять надо и проветривать.
Кофр для ноги• 05 ноября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Є сенс купляти таку штуку?
Есть смысл в такой. Ваша -игрушка
из желе я• 05 ноября 2022
Самое лучшее средство, есть ещё без хлора, но результат совсем не тот.
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Там перекис, типу екологічно і т д. Казали, що не буде запаха, але в квартирі через неї просто неможливо дихати, вонь на всю кухню і коридор( ремонт не будемо робити. Раніше в такий час включали обігрів, а тепер не включаємо і вологість висока. Вирішила вже нічого не тушити, не варити супи по можливості, бо всі стіни мокрі
Грибной_Дождик• 05 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Що за примищення?
Кухня,біля батареї і от такий жах. В будинку тріщина якась,мабуть,ну так мені говорили майстри і там постійно волога і от воно постійно росте (
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Дякую
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Жесть ( в на було ще гірше (
Кофр для ноги• 05 ноября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Поставила осушитель. Первые пару суток сливала с него 6-7 литров воды (ведро). Сейчас меньше. Окна сухие, стены тоже. Отопление еще не включили

автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляиз желе я
Є такий. Допоміг на два місяці. Можливо є сенс повторити саме ним. Але вонь така, ппц
ПрипоРошенная• 05 ноября 2022
В залі вже замахалась і накупила всіх різних засобів нічого не допомогає кожен рік ремонт кута
Заикальница• 05 ноября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Savo
Диверсификация• 05 ноября 2022
У меня на старой квартире были все стены в одной комнате и в кухне. Наклеила тепловой экран в нишу, и так случайно выяснила, что на экране плесень не появляется. Обклеила внешние стены внутри, а сверху подобрала самоклейку в цвет обоев- в комнату белую, в кухню бежевую. Звучит колхозно, но на деле под шторами не заметно, бюджетно и без грибка. До этого каждый год- саво, уксус с солью и кипятком. Экран брала самый толстый, скмоклеящийся. На откосах проблема осталась, там по прежнему надо отмывать, шпаклевать и красить. Наверное надо на пластик заменить было бы, и под пластиком утеплить. Но мы оттуда переехали уже.
автор ПуГоФФка • 05 ноября 2022
Ответ дляДиверсификация
Маєте на увазі такий екран? А поверху самоклейку? Може і нам спробувати
Диверсификация• 05 ноября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Фольгированный тепловой экран, в эпицентре.