Попадалочка• 06 ноября 2022

Сиджу під ковдрою, мерзну, нікуди не виходжу

Це депресія, апатія чи що?
Быстровочка• 06 ноября 2022
Це холод)
ДваДваВосемь• 06 ноября 2022
Как прекрасно. И дома ничего делать не нужно? Уборка, готовка, стирка?
healer09648293• 06 ноября 2022
холодрига...це..дубарь..сама сиджу і думаю що не вилізу звідси всю зиму((((
ЯниЯ• 06 ноября 2022
Я теж мерзну. Схудла цього року на 10 кг., раніше було інколи холодно, зараз постійне відчуття холоду. От цікаво, худі люди завжди мерзнуть?
Дама_с_коготками• 06 ноября 2022
Займитесь делом!
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Треба, холодно, боюсь ворохнутись. Некомфортно.
_MadonnA_• 06 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Нет . Сижу в футболке , отопление отключено
пицунда• 06 ноября 2022
а что у вас отопления нет... я пироги пеку или вот сегодня яблоки испекла прогрела квартиру... можно картошечки испечь потеплеет и еда появится
ДваДваВосемь• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
Тут гоняешь с 7 утра как угорелый между этими отключениями света. А вы сидите в обед в одеяле
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Я завжди. Опалення немає. Руки як крига, ноги також. Лежу в спорт костюмі, халаті, парі шкарпеток і під ковдрою.
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
А який у вас поверх?
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляпицунда
Немає
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Займитесь делом!
Біжу, волосся по вітру....
пицунда• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
Немає
ну видно что то ремонтируют у меня тоже 2 дня не было а вот вчера включили
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
А куди ви ганяєте? Я готую і їм в цей час. На інше не вистачає часу і бажання. Без світла книжки читаю на телефоні.
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляпицунда
В мене взагалі не включали
пицунда• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
В мене взагалі не включали
а где вы территориально
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ще й перший поверх, я боюсь уявити що буде взимку
На_оба_рот• 06 ноября 2022
І те, і те
Я починаю нещадно натирати підлогу
Тоді стає жарко і спокійніше
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляпицунда
а где вы территориально
Оболонський район, Київ
ЯниЯ• 06 ноября 2022
Ответ дляпицунда
Гарна ідея, піду печива дітям спечу. Дякую!
ДваДваВосемь• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
Одинокая, понятно. Мужа и детей кормить нужно. Гоняю то вниз то вверх. Дом два этажа. То стиралка, то сушка включить. Пылесос, санузел. Гречка, котлеты. Потлм глажка
ВічнийРеволюціонер• 06 ноября 2022
Оденьте теплые носки
И кофту с капюшоном
Выпейте чай
пицунда• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
Оболонський район, Київ
должна быть горячая линия по району. можно позвонить и спросить что случилось... обязательно сделают и включат отпление вам
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Яжематьсемейства, ясно, співчуваю. Бережіть себе. Хай чоловік допоможе, ви ж не служка. Не можна себе так гнобити
Маманя• 06 ноября 2022
Я тоже в пижаме, сварила глинтвейн и сижу балдею.( Свет еще выключились 12) Смотрю одеяло параллельно и еще одну пижаму на смену. В Сильпо офигенные носки теплые сейчас по 30 грн, рекомендую 👍
соева-сысоева• 06 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
А температура в помещении сколько?
ДваДваВосемь• 06 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
То ви себе побережіть краще. Хоч обігрівач включіть. Чоловік працює. Треба ж крутитися всім
Птица Говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Звісно худі мерзнуть , жиру не вистачає , погугліте для чого людині жир !
Я два роки тому після хвороби , коли мене посадили на дієту , втратила також 10 кг , дуже мерзла , сил ходити не було
автор Попадалочка • 06 ноября 2022
Ответ дляСлаваUkraine
Оденьте теплые носки
И кофту с капюшоном
Выпейте чай
Так і роблю. Тільки Пью чай і в туалет бігаю. Скоро піду котлети смажити. Але якось тривожно. Ніби витрачаю час, а задоволення ніякого, і їхати нікуди не хочеться.