Я только за!• 06 ноября 2022

як перестати боятись сексу?

будь який фізичний контакт вже жахливо мене лякає( навіть просто цілунок в губи, не кажучи вже про інші речі. Жінка, 24роки
навіть друг у мене був якому довіряла ..але навіть там не змогла і з вином напару, короче...мене наче ото в їжакові рукавиці бере і все...все тіло зжимається наче зараз вбивати будуть чи катувати, я не знаю, теліпати починає і відчуваю що ось ось розплачусь. в голові лише думка як би бігти і не оглядатись ..але я розумію що більше не можна так...і треба з цим щось робити. зараз чувак який загалом мені приємний хоче мінет, але я все ще не можу навіть цього( що робити? психолог каже - просто переступай через себе і роби, блін..
Всех анонимов аноним• 06 ноября 2022
Ответ дляЯ только за!
ні, не було. жодного нема, я постійно тікаю як тільки но щось починається
нашо себе заставляти?Нема симпатії нема збудженя і нема бажання, буде сильне бажання- о ніщо вас не стримає , повірте
Злюка-закусюка• 06 ноября 2022
Ответ дляЯ только за!
ага, на словах як на цимбалах, а на ділі хрін.
Я так и думала, что у вас с ним нет никаких отношений, естественно, вы его не хотите. Женщина хочет мужчину после ухаживаний, подарков, комплиментов, она чувствует, что он сможет обеспечить ее потомство и хочет подсознательно его ’отблагодарить’ за то, что он для нее делает.
Так что неудивительно, что вы его не хотите, странно было бы, если бы вы его хотели.
Ищите хорошего мужчину, а не ’чувачка’
Зам Ам• 06 ноября 2022
перестаньте себя насиловать, расслабьтесь и слушайте своё тело.
телу не нравится данный чувак. не от всех же тело сжимается. возьмите того, к которому испытываете влечение. тело само знает как реагировать и что делать.
Боюсь признаться• 06 ноября 2022
У меня тоже с этим проблема (( правда уже взрослая и дети есть, но постоянно избегаю этого. В детстве родители говорили ни-ни до свадьбы и сама романов начиталась..
автор Я только за! • 06 ноября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
звідки ж у вас тоді діти..
автор Я только за! • 06 ноября 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
та є і симпатія і збудження, але все одно ні
Боюсь признаться• 06 ноября 2022
Ответ дляЯ только за!
звідки ж у вас тоді діти..
Через не хочу, иногда через боль. Удовольствия никакого. Просто сжимаюсь внутри и терплю. Муж хороший, заботливый, но вот этот момент очень мешает. Тоже отправляют к психологу, но у кого не была, толку нет