DVTanyaM• 06 ноября 2022

Якщо деруни підуть, може НАТО підключитися?

Я от думаю,ну підуть деруни,а там війська НАТО близько,трішки не туди зайдуть(на територію Польщі) і НАТовські війська теж підключаться. Як думаєте,можливий такий варіант?
І взагалі,якщо ті упирі сунуться,то чому США не соже сказати,що вони також допоможуть?
Айфон-e81c• 06 ноября 2022
Ні звісно
Mrs.Ochmonek• 06 ноября 2022
На всякий випадок в Румунію привезли пару тисяч натівських солдат, тому все може бути.
Скільки ж можна, що тільки Україна прикриває Европу (це риторичне)
Леска• 06 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Нет конечно. НАТО отвечает за безопасность альянса, мы тут не при чем.
А вони не можуть почувствовать угрозу і превентивно за 3 часа до...?
_MadonnA_• 06 ноября 2022
Какие войска НАТО? Они не воюют , зачистку делают после артиллерии , ракет и прочего
Vikolette• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Ви серйозно?в таких умовах розбиратися будуть?)
ну вообще да, будут и долго)
на кону ядерная война, возможная)
Julil1103• 06 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Нет конечно. Это очень бюрократичная организация. Все долго. Все законно))) Финляндия и Швеция по сей день ждут ратификации вступления в НАТО от Венгрии и Турции
iroman• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
А якщо Польща так зробить «що спеціально случайно» зайдуть?)
А зачем Польше эти проблемы?
english book• 06 ноября 2022
Керівництво інших країн,та НАТО давно вже застерігає Лукашенка від певних дій.Він не дурень,тому зараз все так,як є.
До того ж ніяк не зрозумію,що заважає НАТО прийти на допомогу українцям в разі крайньої необхідності?Лднр значить може просити поміч в педерації,а Україна не може просити поміч ні в кого?
Що порушує НАТО,якщо прийде на допомогу Україні?Воно не воює проти Росії,воно не порушує територіальну цілісність росії,воно приходить допомогти Україні,на її ж території.Інша справа,що путлер поспіхом прийняв 4 області до свого складу,і може почати бикувати,що то все Педерація.Але це прийняття, не визнали навіть деякі з його країн-партнерів.Це рішення незаконне і абсурдне.
Ms_Sambukina• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Ну от так-«не туди»
Как мужик из темы что типа в лес по грибы пошёл?
автор DVTanyaM • 06 ноября 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Так)
Julil1103• 06 ноября 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Угу) Только в теме той никто мужику не поверил, даже автор темы) Так с чего ж НАТО на такую явную провокацию поверит нам
nata.ant• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Перечитайте ще раз
Що значiть не туди зайдуть?
nata.ant• 06 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Нащо воно Польщі треба
Леска• 06 ноября 2022
Буде ця канітель ще довго в нас
Насторожила новина
❗️«Этот украинский кризис, в котором мы сейчас находимся, — это всего лишь разминка», — глава стратегического командования ВС США Ричард

По его словам, приближается большой кризис. ’Не пройдет много времени, прежде чем мы подвергнемся таким испытаниям, которых не испытывали «давно».

Як думаєте, про що він?
mkremen• 07 ноября 2022
Читаю коменти автора і дивуюсь такій безапеляційній простоті .... раптом не туди зайдуть, НАТО введе війська, і т д. Вже давно зрозуміло, що цю війну виборювати будемо тільки ми. НАТО і інші організації і країни допомагають нам озброєнням і в цьому полягає така необхідна поміч нашій країні, тому сподіватись на залучення натівського військового потенціалу сподіватись не варто, а так звісно пофантазувати можна що завгодно.
mkremen• 07 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Буде ця канітель ще довго в нас
Насторожила новина

Як думаєте, про що він?
Думає він правий, надовго... дуже
Mari4ka77• 07 ноября 2022
Ответ дляDVTanyaM
Навіть якщо вони пересікнуть територію Польщі?
Так деруни на Польщу підуть чи на територію України?? А чого не на Америку вже?