Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
Yellow berry• 06 ноября 2022
Це не той, хто казав що на Волинь і Рівненщину підуть, як тільки замерзнуть болота?
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Не натякая, а прямо говорит о том, о чем и другие аналитики. В Беларуси создается группировка. И скорее всего пойдут в попытке отрезать пути поступления оружия
Там 10 тис. чмобіків, куди вони підуть?
galya baluvana• 06 ноября 2022
Ну то виїзжайте,як він каже на місяць. Якщо переживаєте і проживаєте в цих областях.
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Вам доложили сколько там и кого? Поищите в гугле, многие рассказывали что там оооочень непросто.
Так вище в скріні є. Немає там ким йти.
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляoksi...
Щє є білорашківські війська, їх досталь
Не скоріше весни. Нагнітання, вже весною йшли, потім літом і тепер знову йдуть))
Ответ дляriri
Он прямо говорит . Что неясно? . Бульбаши нападут ..но для особо нервных он это называет ехайте в отпуск временно’
Вже готують підгрунтя. То укр танк на кордоні, то дрон залетів.
От українцям нема що робити ще як тільки на білорусь нападати. Відкривати самим собі другий фронт . І хто вірить в такий брєд