КатюшаЖТ• 06 ноября 2022

На що натякає Маркус?

Заспокойте мене будьлака,про що говорить ця людина? І чи він взагалі хтось толковий? Як думаєте нам скажуть щось чи промовчать як 24?
begovelik• 06 ноября 2022
кто такой этот Маркус?
автор КатюшаЖТ • 06 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
кто такой этот Маркус?
От і я питаю, наче типу якийсь аналітик військовий
begovelik• 06 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
а почему вы так решили?
begovelik• 06 ноября 2022
сейчас аналитик на аналитике и аналитиком погоняет
Yellow berry• 06 ноября 2022
Це не той, хто казав що на Волинь і Рівненщину підуть, як тільки замерзнуть болота?
CоffеёкSZefиркой• 06 ноября 2022
ось ще таке є
автор КатюшаЖТ • 06 ноября 2022
Ответ дляbegovelik
а почему вы так решили?
Згадувалось раніше про нього,щось він говорив вже,точно не пам´ятаю,тому і тут питаю
Feel good• 06 ноября 2022
Автор, на Вашему скріні погано видно.
Обрізати скрін - це 5 сек.справи.

Ось:
ТриАна• 06 ноября 2022
Це військовий хлопчина, розумний, мандрівник і письменник, воював ще з 2014 року
Pavelolka• 06 ноября 2022
Не натякая, а прямо говорит о том, о чем и другие аналитики. В Беларуси создается группировка. И скорее всего пойдут в попытке отрезать пути поступления оружия
Feel good• 06 ноября 2022
Але не спокійно.
В телеграмі читала, що стягують туди техніку.
Але хз.
В телеграмі таке всю дорогу пишуть.
rybka21• 06 ноября 2022
Маркус командир військового підрозділу, діючий військовий. Це не кабінетний аналітик
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Там 10 тис. чмобіків, куди вони підуть?
Pavelolka• 06 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Але не спокійно.
Але хз.
В телеграмі таке всю дорогу пишуть.
))) послушайте кого-то из аналитиков. Ну чтоб не говорить потом, что промолчали.
galya baluvana• 06 ноября 2022
Ну то виїзжайте,як він каже на місяць. Якщо переживаєте і проживаєте в цих областях.
Pavelolka• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Там 10 тис. чмобіків, куди вони підуть?
Вам доложили сколько там и кого? Поищите в гугле, многие рассказывали что там оооочень непросто.
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Так вище в скріні є. Немає там ким йти.
sobacura• 06 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
Ні, він не аналітик. Він військовий.
Чіпси там не просто так вошколупляться. Їм треба відвернути увагу від півдня, ’розмазати’ наші війська.
Жули-ули• 06 ноября 2022
Опять
oksi...• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Там 10 тис. чмобіків, куди вони підуть?
Щє є білорашківські війська, їх досталь
Жули-ули• 06 ноября 2022
Всем кому реально не спокойно, нужно выехать
Отдохнуть.
Он написал все верно.

Но! Все будет нормально!!
Marika2012• 06 ноября 2022
Вже Коваль відповів.
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляoksi...
Щє є білорашківські війська, їх досталь
Не скоріше весни. Нагнітання, вже весною йшли, потім літом і тепер знову йдуть))
Oksana0612• 06 ноября 2022
Ответ дляMarika2012
Вже Коваль відповів.
Оце більше схоже на правду.
jif• 06 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
Де знаходиться рівненьська аес?
riri• 06 ноября 2022
Он прямо говорит . Что неясно? . Бульбаши нападут ..но для особо нервных он это называет ехайте в отпуск временно’
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Так вище в скріні є. Немає там ким йти.
Там зараз російських військових навезли. Скільки - ніхто точно не знає.
Бо з початку жовтня ж/д дороги, якими перевозять техніку і людей охороняються спецслужбами. Камери замилюють.
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляoksi...
Щє є білорашківські війська, їх досталь
Ну, навіть їх активно тренують з початку війни.
Feel good• 06 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Це так.
Леска• 06 ноября 2022
Ответ дляriri
Вже готують підгрунтя. То укр танк на кордоні, то дрон залетів.
От українцям нема що робити ще як тільки на білорусь нападати. Відкривати самим собі другий фронт . І хто вірить в такий брєд