Дедуськина бабуська• 06 ноября 2022

Почему парень не хочет презервативы?

Это плохая эрекция значит у него?
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Є повно інших способів, мазі, креми, свічі сперміцидні, коки вже на худий кінець або постинор
нет, только вазэктомия.
это безопасно, остальное - нет
Кина_не_будет• 06 ноября 2022
У меня был парень у которого ничего не получалось в презервативе... пробовали несколько раз, и.у него сразу падал... Говорил что не умеет ими пользоваться, очень нервничал из-за этого. В итоге сдали все анализы, были обое здоровы и у меня стояла спираль, потому особых проблем не возникло с сексом
автор Дедуськина бабуська • 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Так это менее надёжно, чем презерватив
А постинор это вообще крайний случай, его нельзя на постоянной основе
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
И что тогда делают те, кому не окей? Без секса живут?
Живуть з тими в кого нема проблем з головою
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Так это менее надёжно, чем презерватив
Фарматекс більш надійно ніж презерватив
Чупа-чупс• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Говорит сам, что в презервативе не такая чувствительность. Вообще не то, как в пакете сексом занимаешься

Ну что-то я сомневаюсь, мужики ведь используют презервативы, им нормально же
Та они все так говорят, шлите в лес, емц явно на вас пофиг
Мамзелькин• 06 ноября 2022
Автор. Це руцями відчуття не ті. Хай одягає і не вішає вам лапшу. Воно вам треба ті нерви потім? Чешеться, пече, залетіла?
Пингвинчик сизокрылый• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Это Вы про что? Разве можно сексом без презерватива заниматься? Риск беременности есть
Не только беременности, но и ЗППП
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
нет, только вазэктомия.
это безопасно, остальное - нет
Ще можна труби перев´язати, ще більш надійно
Пингвинчик сизокрылый• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Занимаются сексом без презерватива
Ответ дляКина_не_будет
А, ну я спираль не буду ставить…
Зілля до весілля• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
В чому проблема знайти ту, в кого немає таких проблем в голові?
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
нет, не надежно вообще) и вредно для женщин.
только вазэктомия. еще можно стерилизацию, яйца вообще отрезать.

ну или можно мужика на нормального поменять)
Ответ дляКотомафия
В Вашем понимании, если женщина говорит о защите, значит у неё проблемы с головой, так что ли?
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Якщо це захист це виключно презерватив то безумовно так, з головою
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Занимаются сексом без презерватива
Так а если девушка забеременеет, что тогда…
Пингвинчик сизокрылый• 06 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
Есть же другие средства контрацепции
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам

Якщо змінити на нормального прийдеться забути про резину
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
про секс забудет,если без резины) будет дрочить)
как вы тут ни пропихивайте свои желания без презика ахаться, а хер вам))))) ну может синеглазка какая вам и даст без презика) вам же хуже
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Я думаю, знайде просто адекватну і не буде заморочуватись на проблемних, особливо якщо ці проблеми з головою
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
адекватная девушка не спит с мужиками,которые просят без презика)
мужик, вали отсюда, а)))) хоть усрись ты со своими идеями) но в этом вопросе рулит женщина. как сказала,так и будет
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Я жінка і лікар, мимо
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Я жінка і лікар, мимо
ага, я а космонавт и психиатр) вам кстати советую врача-психиатра посетить)))) у вас огромная проблема с головой
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Скільки ж хворих на голову в одному місці... Я не мужик, заспокойтесь
А адекватна жінка в принципі не спить з мужиками, лише зі своїм, ну а шалави так, з резиною, інакше лікування дорого вилізе
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
В мене їх нема, а в більшості тут так, їм порадьте, бо то діагноз реально
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
адекватные женщины спят и с разными мужчинами в т.ч.
успокойтесь уже, вы как бабка на лавке со своими ’шалавами’. какая вы жинка, блин, вы мизогинист и хвора людина
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Адекватних шлюх ( вибачте за слово шалава, якщо це так образливо) ще не бачила, вони в принципі не можуть такими бути
Баксы_сдам• 06 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
а каким словом назвать ту,которая советует постинор как ср-во контрацепции?
Котомафия• 06 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Це екстрена контрацепція, я не радила як повсякденний засіб
Аноним Анонимыч• 06 ноября 2022
Ответ длямиссДавеча
Бо він козел і не думає про вас.боже збав...я один раз піддалась і мала уреаплазму.мікоплазму хламідію і гарднереллу. Че алося так..що я думала здурію. Якщо він не хоче, то він в принципі їх не використовує. Уявіть що в нього може бути. Бо хто зна хто був до вас. Моя гінеколог каже що у чоловіків проявляється лише сифіліс і гонорея. Все інше носять роками і десятиліттями. Крім того, гінеколог закликає мвнет робити в презику, бо уреа через рот передаєтбся.або нехай шурує га аналіз.
Короче..коли я дістала букет- я пила 2 міс АБ і робила інстилляцію мочового( бо уреа живе в мочовому і викликає цистити, а АБ їх не дуже беруть). Купа грошей.нервів.Пече.Свербить.. Майте на увазі, що лікувати і давати гроші він не буде, бо в нього нічого не болить і не пече..він на словах здоровий.
Дбайте про себе.
А ще відправте його якщо він не хоче - на аналізи в Ділу на всі ЗППП. Впевнена, що він відмовить..бо він не дбає ні про вас.ні про себе. Хамське халатне відношення.
В мене розмова одна і жорстка - немає захисту - немає сексу.як хоч. Ковтати АБ будете ви. .а він вмиє руки і покине вас.і ще скаже що ви заразна.Думайте про себе , а не про нього. Бо він про вас не думає взагалі.йому треба отримати задоволення.а те, що матимете ви кумпу проблем- його не гребе.
Уресплазма уреалітікум.мікоплазма хомініс.мікоплазма геніталіс. Хламідія трахоматік.гарднерелла. трихомонада.
Далі кров на сифіліс і на віч( ви ж не хочете здохнути???). А ще є гепатити в і с.
Мій темерешній чоловік все чемно здав. Виявили хламідію.пролікувався а тоді вже до мене приходив.і то все одно в презиках.бо для чого мені небажана вагітність. А якби я махнула рукою..то жерла би аб потім знов.
Р.с. коли я сказала чоловіку - одразу була реакція не дуже.пле я скпзала або так.або ніяк. Через 3 дні прийшов і сказав що погодився. Скпзав щоб написала на що здати.
Який жах....
Ви все описали прояви баквагінозу, у вас не зппп....хоча уреа через па