Limbo• 06 ноября 2022

питання до співробітників банку- як перевіряють з\пл податки?

якщо потрібно перерахувати лікарняні від ФСС, (Приват в моєму випадку)
потрібно додати доручення про сплату ЄСВ.
як банк контролює цей податок - сумма повинна бути коп в копієчку, чи можна лише 1\5 ?
Бармалеина• 06 ноября 2022
Якщо сплачували раніше, ніж виплата лікарняних, то додайте платіжки і все банк пропустить.
Банк приблизно бере 1/5 від суми перерахування.
Бо в мене великі зп і часто є в єсв максимальна сума з якої береться єсв 100500 грн.
А виплата набагато більша і все пропускає банк

Дама-мадама• 06 ноября 2022
Ответ дляБармалеина
Раніше ж довідку з податкової вимагали?
Бармалеина• 06 ноября 2022
Ответ дляДама-мадама
Раніше ж довідку з податкової вимагали?
Довідка, то якщо є переплата.
А якщо це лікарняний за вересень наприклад, то єсв за нього мали сплатити максимум 20 жовтня.
От ці платіжки і треба до відомості додати