Как нефиг делать• Изменено 07 ноября 2022

Купила 2 ноута. Буду везти з Німеччини. Вони нові

Чи не додовбуться за мито?
Собі і доньці взяла.
Чи взяти їх поюзати та зняти коробки?
БезВзяток• 07 ноября 2022
Без коробок везіть.

Булькаю• 07 ноября 2022
Везить розпакованими. Щоб було видно, що не для перепродажу.
Зам. зав. Анонима• 07 ноября 2022
Краще без коробки везіть, та накидайте на робочому столі якихось файлів, фото, фільмів тощо. Щоб виглядав як вживаний.
ksu_ermoshenko• 07 ноября 2022
Будут.
Везите как бу
Оль_Вія• 07 ноября 2022
Ответ дляksu_ermoshenko
Будут.
Везите как бу
І як б/у зараз проблематично з технікою, особливо з побутовою.
Птица Говоруша• 07 ноября 2022
Ответ дляОль_Вія
а внешний жесткий диск купленный в германии если бу - можно ж?
Красота неземная• 07 ноября 2022
Я б везла в коробках з пінопластом і повною упаковкою, щоб у дорозі не пошкодити. Але перед цим зробила б вигляд б.у. Викинула б нові тряпочки, розпакувала шнур живлення і змотпла б як попало, щось на робочий стіл кинула б.

сЛАдКОежКА• 07 ноября 2022
500 євро або до 50 кг без мита
Я_и_моя_собака• 07 ноября 2022
просто накидайте туда файлов, чтобы выглядел как бу. 2 ноута на двоих вообще норм) всегда так ездили в командировки и т.п., я по 2 ноута везла своих и вопросов не было)
автор Как нефиг делать • 07 ноября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
500 євро або до 50 кг без мита
Вони 2 дешевше коштують