venus• 08 ноября 2022

Сусіди завези перегній

Живемо майже в Києві,через забор захламленний участок.Є вагончик страшненький в якому влітку проживає сім’я,садять город і звозять туди весь непотріб.Ось завезли перегній і розкидали його по всьому участку,штирь стоїть не можливо вікна відкрити,тобто перед вікнами у мене лежить поле перегною.По сусідству находяться приватні будинки,навіть дитячий садочок і Таунхауси.Всі в шоці.
Що можна зробити,щоб змусити цих людей закидати цей перегній.Видно,що з участку люди вживають спиртні напої і під сумнівом,що цей участок належить їм.
Муркамурковна• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Я бачу там п’яних людей,мама яка шатажиься і діти ночують в вагоні де миються в калюжі.Де на участку половина займає хлам і стоять консерви цвілі ….
Вам описувати все далі,жаліюся не твльки я королева.І притрусіть пил дорогенька,а то я розумію,що для вас це норма життя в ми на різних хвилях вам подобається гівно мені ні.І ми з сусідами вирішим питання однозначно.
Да да, я чекала шо там бомжі і я така сама)) спустіться на землю... Ви в селі і навколо вас різні люди, які на своєму участку мрдуть робити все, що законно і хлам і вагончик і калюжа і перегній

Solmira• 08 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Берите пример,как выживать во время войны,люди готовятся, потерпите, в сёлах никто не умирает от этого
У селах може бути менш щільна забудова, ніж під Києвом. Тому не треба рівняти.
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляOlga_31
Имеют право удобрять огород.
Перегной ладно.
У нас два года назад соседка на огороде раскидала их свежее говно, отоо пис@@ц был. Моя ненависть к ней до сих пор свежа как вчера. Пока дождями, снегом не прикрыло все в округе наслаждались ((( а чётакого я у себя на участке
А перегной на огороде это норма
Всмислі своїм? Вони про санітарні норми в курсі, що гівно людини не можна пускати у грунт?
Я вам співчуваю…
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Вы сразу приготовьтесь к тому, что они легко могут начать содержать курей, свиней, и остальное подсобное хозяйство на своих земельных метрах.
Кури то фігня, а свині? Гівном від них удобряти будуть город.
Одяг та сумки• 08 ноября 2022
можно нюхать
Муркамурковна• 08 ноября 2022
Ответ дляSolmira
В мене під Києвом після ракет, танків і тд кожен другий будинок.. Там куча ’ Сміття’ Вагончики і люди... Ьо немає більше де жити, то було едине житло на 80-400 квадратів. . Піду їм скажу шо вони бомжі, маргінали і кончені і да, деякі теж гавно завезли бо мають надію якось вижити.. .. І треба бути конченим, шо б зараз писати таку хрень і співати про Европу.. Яку бачила на картінках.. Не подобається.. Европа чекає
Solmira• 08 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ви мабуть не тому відповіли. Бо щось не клеється цей негативний потік свідомості до мого комменту.

Kwila• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Триндець.Чому В Європі навколишнє середовище це саме головне в житті.Тобто в жодної людини не виникне думки палити,або завезти перегній в двір де поряд живуть люди,або захламлювптиучасток,там навіть пустий цчамток повинен бути доглянутим і з гоазоном,ставити забори.
Напевно ми довго будемо жити за заторами і з гавном,димом біля вікон.Тому немає нічого дивного,що у нас повітря грязне і процвітає корупція.
По коментарям зрозуміло,що наш мінталвтет далекий від Канадського і Європейського.
В Англии очень любят садоводство. Это национальное увлечение. Там компостники на каждом аллотменте и в парках, завозят и перегной, и компост. Я уже молчу про то, как выглядят эти аллотменты. Большинство старается использовать подручные материалы и повторно использовать то, что выбросили - старые окна, мебель, все то, что вы называете хламом. И никто не возмущается.
Муркамурковна• 08 ноября 2022
Ответ дляSolmira
Я вкм відповіла про щільність забудови під Києвом...
І про ситуацію взагалі
В мене нема потоку свідомості, якраз я в реальному світі живу... А не в Европі по передачі Поехали с Нами
slpplp• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
На нього немає кадастрового номеру)Думаю варто визвати поліцію.
У Польщі теж немає такої заборони. Єдині вимоги : є певні терміни, коли дозволено вивіз перегною на поля, городи і тд ( наприклад з листопада по березень) і під час транспортування це добро не повинно потрапити на дорожче покриття. Якщо таке трапиться - покриття повинні помити винні або платять за це штраф . То у не думайте, що у Європі не знають запаху гімна
Trisha• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Не обижайтесь, но вы смешали все в кучу, перегной не загрязняет воздух и при чем к перегною корупция, еще и менталите до кучи. Перегной это натуральное удобрение, так что как раз это Экологичнее минерального, так что с Европейской точки ваш сосед прав, на то что кто то сжигает листья вы можете вызвазвать полицию и зафиксировать факт нарушение.
Trisha• 08 ноября 2022
Ответ дляslpplp
Конечно знают, Автор упирала на загрязнение и экологию, так экология это перегной, а не миниральные удобрения, которые не пахнут, тут уже автору нужно определисться загрязнения ай-ай тогда органика
Egin• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Автор, наприклад, європейська Іспанія, велике місто Валенсія. На території, яка входить в місто є поля, багато полів. І ось на цих полях також зкидають перегній, удобрюють землю. І ці поля недалеко від помешкань людей. Так що і там, в європейському місті теж може смердіти деякий час.
oboeva• 08 ноября 2022
Ответ дляSolmira
Какая разница,там огородов больше и поля, ничего запах через пару дней пройдет. В войну огород важен для выживания в конце концов.
Ligea• 08 ноября 2022
Ответ дляvenus
Щоб ви і не сумнівалися, в Європі до природних добрив ставляться дуже позитивно. І в тій самій Австії на лужках пасуться корівки і запашок відповідний є. Коли ваші сусіди щось палять - викликайте поліцію. Відносно перегною - можете спробувати поскаржитися дільничному. А взагалі, ваш висновок про те, що в нас коррупція, бо в вас під вікном вивалили гівно - просто феєричний, давно так не сміялась, дякую.