Сижу_и_плачу• 08 ноября 2022

Почала як вільні відносини а тепер хочу більше

Поки тривога, розвію атмосферу))
Класний чоловік, давно його знаю. Я йому завжди подобалася. І тут ми кілька разів зустрілися, я починаю бачити в ньому те чого раніше не бачила, ну і в нас закрутився роман. Класно проводимо час разом, весело і прикольний секс.
Та я на початку казала, що це тимчасово, секс по дружбі, і ми вільні люди.
Як результат я привязалася, маю почуття, можу ревнувати, та загалом часом поводжу себе як закохана дурепа 🤦‍♂️
Тепер коли мені боляче від моїх накручувань, я часом думаю, чи то припинити все це, чи нехай буде.
Відноситься до мене дуже ніжно та з турботою, ще і готує смачно, ну і по характеру такий що навіть якщо я нервую то все може перевести на жарт та заспокоїти мене.
Топтунша• 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
То програш відразу.
Чому? Якщо він теж хоче, погодиться. А якщо ні, то можна повернутись до звичайного спілкування і автор не буде себе мучити

Коренная киевлянка• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
От і я не хочу, бо коли думаю що ми не будемо спілкуватися то я багато втрачаю
Нехай поки так, бо дійсно разом класно
Але ми проводимо разом вихідні, якось приїхав в будній як був вихідний, а я вже хочу більше та більше)) можливо нормально що ми разом його вихідні. Він військовий, серйозна робота.
Мій чоловік досі думає, що він мене добивався і тд. Але я знаю правду
Побачила вперше і все зрозуміла, але він про це ніколи не дізнається.
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Так у вас атнашенія. Видихайте і не ведіть себе нав´язливо і напористо. Злегка натякніть, щоб вам хотілося...а далі хай сам каже
Так так)) атнашенія)) ми маємо обидвоє дуже класне почуття гумору, і завжди весело
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Тут не лише слова, а ваша поведінка. Ви почали ревнувати, суєтитися і це може бути помітним. Не починайте ніяких розборок чи ревнощів. Намагайтеся бути щасливою тепер, будьте собою, можна ніби випадково сказати - класно з тобою, щось типу того, але дивіться по ситуації.
О так) я почала суєтитися)) а була така недосяжна тигриця, в рівновазі та жартами
Коренная киевлянка• 08 ноября 2022
Ответ дляТоптунша
Бо чоловік хоче добиватися, це гра. Йому цікаво, азарт і тд. Навіщо щось виясняти зараз? Навіть якщо в нього є теж почуття, то все буде вже не так романтично і тд.
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
І як ви діяли?
Застряла• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Точно про мене)) майже сиджу в плачу
Він весь не писав, ми ранком активно поспілкувалися і все.
Я вечером подзвонила, він вже дома дивиться серіал та відпочиває. Ну а я вже трохи ображаюся що давно не писав. Бо звикла що в основному ми багато на зв’язку
Сама з себе дивуюся 🤦‍♂️🤦‍♂️
Візьміть паузу….
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Візьміть паузу….
Та немає такого приводу, я більше сама накручую ніж щось сталося.
Це буде максимально дивно якщо я так скажу
Коренная киевлянка• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
І як ви діяли?
Дала йому повністю ініціативу. А в той час загрузила себе роботою і навчанням, щоб не було часу. Не дзвонила, не писала перша. Але коли ми бачилися, то був просто феєрверк у всіх смислах, кожне побачення було класне, наповнене розвагами, сміхом, так, щоб ще згадувати наступні дні. Він, правда, досить скоро зробив пропозицію, хоча перед цим ніяких таких розмов про стосунки не було.

Вилами по воде• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Я про це говорила, і не те що вільні. Я говорила що не закохаюся і не хочу серйозних відносин.
Ну он ждет, когда с вас дурь выйдет.
Когда вы сами себя переиграете и он это увидит, будет у вас все замечательно.
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну, мій мені пише дуже багато, і часто перший, а мені дійсно трохи потрібно збавити оберти та зайнятися роботою і собою
Дякую )
Коренная киевлянка• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую )
Думаю, що все буде добре)
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Думаю, що все буде добре)
Він каже що з усіма колишніми в гарних відносинах і з ним неможливо посваритися
Знаю його з 14 року, служив в мого брата) Брат сказав що цей хлопець порядний
Кітті_• 08 ноября 2022
Автор, ну який ще ’прикольний секс по дружбі?’ Ну не буває так у нормальної жінки, Ви ж не чоловік! І на вільні стосунки також ніколи не погоджуйтеся, тим більше сама їх чоловікам не пропонуйте! Припиніть ставитися легко до сексу, як чоловік (і навіть чоловіки не всі так до сексу ставляться), тоді не будете вляпуватися в такі історії. Скоріш за все Ваше серце буде розбито, і це стане платою за Вашу легковажність.
Kapitoshka-4fe1• 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Це було десь у 2000? Просто ми зараз дууууже всі залежні від телефонів
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Мій любить в телефоні зависнути, і я можу біля нього і повтикати в тік ток))
Kapitoshka-4fe1• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Котики🥰 осталось перевірити чи підходите по гороскопу
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Перевірили)) ми ідеальна пара 😂
Я йому пишу, а давай фільм подивимося і назву фільму, а він мені, так я хотів цей теж запропонувати ))
То я потім сміялася та полізла звірити наш гороскоп 😂
Мудрецыха мира сего• 08 ноября 2022
Кільки вам років?

автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Кільки вам років?
Мені вже 36, я цілком доросла жіночка)
Мудрецыха мира сего• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Мені вже 36, я цілком доросла жіночка)
А вашому коханому скільки ?
Мудрецыха мира сего• 08 ноября 2022
Ім’я не на В випадково?))
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ім’я не на В випадково?))
Ні) На О)))
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ім’я не на В випадково?))
А, в мене є і знайомий на В))
Трохи занудний
Коренная киевлянка• 08 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Ні, не в 2000) телефони були, але ми дорослі вже були, мали відповідальні роботи, справи і тд
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
А вашому коханому скільки ?
Мудрецыха мира сего• 08 ноября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
А, в мене є і знайомий на В))
Трохи занудний
Мій знайомий на В. Також любитель вільних стосунків. І після роботи спорт і фільми також присутні
Топтунша• 08 ноября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Я так зрозуміла, він хоче просто тр@хатись без обмежень у свободі. Я ніколи не робила інтриг та Ігор у стосунках, це не про серйозне
Мама фифти цента• 08 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Вам нічого іншого не лишається, як піти у пащу до свого страху. Рецепт: 50 мл коньяку чи іншого міцного напою та розмова.
Буде 50/50: гарячий секс та згода про стосунки чи просто гарячий секс. Що ви втрачаєте?
І я б так зробила
автор Сижу_и_плачу • 08 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
То ні, не він точно)
А мій і не казав що стосунки вільні, то я була горда та рішуча, що не закохаюся))