Катька Пушкарева• 09 ноября 2022
Менеджери, ви б погодилися топити булер´ян на робочому місті?
Складське приміщення + кабінети 150 квадратів, повністю на електроопаленні та кондиціонерах. Світла немає по 5 годин протягом робочого дня. Колектив жіночий. Дуже холодно в приміщенні, керівництво каже, що є варіант встановити булер´ян та топити його дровами (є вивід під трубу в стіні). Все куплять, встановлять, але топити ми будемо самі, хто перший прийшов - той і розтопив його.
Я боюся таких штук та хочу щоб питання вирішили якось інакше. Це я боягузка, або справді займатися розтопкою та чисткою такого монстра це не жіноча справа?
Здесь на минутку• 09 ноября 2022
Боже, а проблема то в чому? Ви що ні разу в житті каміна не бачили, багаття не палили? Навчать вас підкидати дрова до нього. І пахнути димом ви не будете.
ШапкаУшанка• 09 ноября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Тут просто безвихідь ви хотіли написати.
Якби можна було, я б залюбки в квартирі таку штуку встановила. Мені краще такий камін, ніж мерзнути, на запах диму пофіг взагалі.
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Ні, я мешканець міста. Я ніколи не палила камін та не знаю як розпалювати вогнище. Цим завжди займалися чоловіки
Машка-замарашка• 09 ноября 2022
У друзей такая штука на даче. Ничего сложного и грязного нет, если вас не заставят дрова в него рубить. Чистить, конечно, не очень, но его и не надо каждый день чистить.
Здесь на минутку• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Все буває вперше, я теж мешканець міста. Навчилася розпалювати піч. Нічого зі мною не сталося.
Я не розумію що в цьому страшного, що аж варіанти альтернативні шукати треба.
Оскорбляю всячески• 09 ноября 2022
Про ’жіночу справу’ прям смішно. Цікаво було б щоб ви у своєї бабусі таке запитали. Я як згадаю, як моя бабуся піч розтоплювала, готвувала там по 4 казанки одночасно усілякої всячини, і людям, і худобі. Ото б їй було цікаве питання про ’жіночі справи’.
Яичница с беконом• 09 ноября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Треба щодня чистити, просто вимітати попіл, це не складно. Трохи брудна робота, як від каміну.
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну якщо всі наші дівчата відмовляться, то нам же будуть шукати якийсь інший варіант, або ж винаймуть людину, яка буде відповідальна за цю штуку? Щоб приносила дрова, розпалювала, слідкувала
Ответ дляКатька Пушкарева
Винаймуть, але можуть зменшити вам заробітну плату. Ну це як варіант.
Здесь на минутку• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Ні) як варіант ви будете сидіти в холоді, або взагалі дома без роботи.
Леди Г• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Мне кажется,вы считаете,что вам это занятие не по масти. Скажите спасибо,что руководство не выдало дуйку под ноги, а предлагает варианты.
Все остальные тоже боятся?
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так мені ніхто не планує доплачувати за роботу пічника
Леди Г• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Это хорошая мысль, скиньтесь на истопника из своих зарплат.
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляЛеди Г
Все остальные тоже боятся?
Я була б рада дуйці. Але її нічим живити. Світла немає в розетці
Здесь на минутку• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
В мене таке відчуття що ви дитина. Чи ви не розумієте з чого прибуток іде, з чого вам зарплатню платять. Купувать генератор, наймать людину яка буде раз у дві години підкладать дровеняки в топку не рентабельно , дешевше вас усіх відправити додому
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Нифига себе у вас розетки ... Светятся ... Где брали ?
Цвиринь• 09 ноября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
На весь день не хватит. У мужа такой на работе, дрова подкидывает каждые 2 часа в среднем
конечно у дров большой и частый расход
Его можно топить брекетами и пеллетами
После пеллет вообще нет сажи практически
Его можно топить брекетами и пеллетами
Леди Г• 09 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
конечно у дров большой и частый расход
Его можно топить брекетами и пеллетами
Так весь день же не надо,только если света нет
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
То хай відправлять, я згодна дома посидіти зі збереженням зарплатні
Ответ дляЗдесь на минутку
І знайти нових працівників, які погодяться на такі умови і можливо навіть за меншу заробітну плату.
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Не работать и получать деньги ? Интересно девки пляшут ... А где ваш работодатель будет деньги брать вам на зарплату , если вы дома сидите и ничего не делаете ?
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так і власник не збирається збільшувати зарплатний фонд. Він і так несе додаткові витрати.
Чого це він витрати несе? Якщо було б світло - ми його б використовували на обігрів. Зараз навпаки не буде за електроенергію рахунків. Дровами дешевше опалюватися ніж світлом по промисловому тарифу,
Ответ дляБулку Дай
І мененжер з продажу на складі - це не така й унікальна посада. Щоб власнику триматись за працівників.
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляБулку Дай
Так а що я можу робити на холодному складі, де навіть дуйку не ввімкнеш. Це ж не моя провина, що світла немає