Катька Пушкарева• 09 ноября 2022
Менеджери, ви б погодилися топити булер´ян на робочому місті?
Складське приміщення + кабінети 150 квадратів, повністю на електроопаленні та кондиціонерах. Світла немає по 5 годин протягом робочого дня. Колектив жіночий. Дуже холодно в приміщенні, керівництво каже, що є варіант встановити булер´ян та топити його дровами (є вивід під трубу в стіні). Все куплять, встановлять, але топити ми будемо самі, хто перший прийшов - той і розтопив його.
Я боюся таких штук та хочу щоб питання вирішили якось інакше. Це я боягузка, або справді займатися розтопкою та чисткою такого монстра це не жіноча справа?
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Так а що я можу робити на холодному складі, де навіть дуйку не ввімкнеш. Це ж не моя провина, що світла немає
Так и не работодателя . Не нравится - увольняйтесь . Вольному - воля .
Здесь на минутку• 09 ноября 2022
Я взагалі претензій не розумію. Власник компанії намагається зробити комфортні умови для вашої праці. Не подобається сидіть мерзніть, вдягайте три куртки. Це ж не він спеціально електроенергію у вас там вирубає. Знімайте корону, в такі часи як зараз на ваше місце черга буде, і булерьян на робочому місці буде перевагою, а не мінусом.
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Чого це він витрати несе? Якщо було б світло - ми його б використовували на обігрів. Зараз навпаки не буде за електроенергію рахунків. Дровами дешевше опалюватися ніж світлом по промисловому тарифу,
Того це . За свет уплачен аванс . Вы хоть поинтересуйтесь , как предприятия ха электроэнергию платят . А теперь дрова купи , булерьян этот купи , а менеджер еще хочет , чтобы дровоподбрасывателя наняли .
Нуждаюсь в общении• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Я була б рада дуйці. Але її нічим живити. Світла немає в розетці
Вы слишком большие надежды возлагаете на дуйку. Я иногда приезжаю зимой на дачу без отопления. Пока ребёнок с друзьями гуляет смотрю кино. Дуй-ка в ногах. Но шаг влево-вправо и ты сосулька, так как в помещении дубарь, а ноги разогрелись под дубкой. Ревматизм получить плёвое дело. Завела себе спальник, залажу в него. Дуйка зло.
Виниловая пластинка• 09 ноября 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дивна у вас позиція.....
Впевнена, що хочете щоб було тепло, але не хочете для цього хоть щось робити.....
Булер´ян і розпалювати легко, а топити - це тільки раз закласти пальне один раз на увесь день.
Точно
Автора ж не дрова колоть заставляют
Я б растапливала,хотя ни разу не делала этого
Автора ж не дрова колоть заставляют
Телепузик• 09 ноября 2022
Ну какте дрова, закупят уголь прессованый и все, вот проблема блин, я думала нужно дров нарубить для начала ,а потом топить ))))
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
І мененжер з продажу на складі - це не така й унікальна посада. Щоб власнику триматись за працівників.
Вот только менеджера думают иначе и цены себе сложить не могут .
Колупалочка• 09 ноября 2022
Ну да. Если другого выхода нет, кроме как мёрзнуть, то что делать. Я топлю печку 2 раза в день, это не тяжело.
Господи, представить не могла, что мы будем так жить(
Телепузик• 09 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Да, да, тут тебе вот он умный дом, твердотопливный котел который сам в себя подкидывает палетки....и Бац , хорошо, шо при ремонте бабушка нкразрешила печку разобрать )))
Бамбарбия! Кергуду.• 09 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А як ви вважаєте, чі я це провина? На ваш погляд?
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Підприємства та фірми, які не можуть забезпечити своїх працівників нормальними умовами та убезпечити їхню працю - стоять на паузі та платять зарплатню колективу. Та ж Ікея, Леруа Мерлен та багато інших. А ми повинні працювати без світла, без опалення, без можливості поїсти теплу їжу та випити гарячий чай. Тепер ще й цю хрінь розпалювати. А якщо воно вибухне або загориться - хто буде відповідати, той хто його топив, тобто я. На біса воно потрібне мені, в моїх посадових обов´язках немає пункту ’топити буржуйку’.
Ответ дляКатька Пушкарева
Ви можете звільнитись і влаштуватись в Ікеа чи Леруа Мерлен. А в договорі прописана обов´язкова температура приміщення, яку має забезпечити власник?
Катька Пушкарева
• 09 ноября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ні, але коли я влаштовувалася на роботу, то мені важливі були комфортні умови праці. Зараз їх по факту нема, а додаткові зобов´язання та відповідальність - є
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну якщо всі наші дівчата відмовляться, то нам же будуть шукати якийсь інший варіант, або ж винаймуть людину, яка буде відповідальна за цю штуку? Щоб приносила дрова, розпалювала, слідкувала
Автор, маю підозри, що не наскільки ваш колектив дівчат незамінний, щоб власник вас кружив і винаймав кочегара. Варіантів всього три - підкидаєте дрова самі, мерзнете або звільняєтесь.
Царевна Лягушка• 09 ноября 2022
Я б топила.Прикиньте какой кайф,тепло,живой огонь и вы всем женским коллективом собрались возле этого камина под кофеёк.
Булку Дай• 09 ноября 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Вы шо , у автора - лапки и норковое манто в камнях Сваровски