Да_Я_ТакаЯ_• Изменено 09 ноября 2022

Жлоб чи ні?

Ситуація.
Симпатичний чоловік, гроші має, неодружений (авто за тисяч 70 баксів).
В ресторани запрошує. На побачення забирає та відвозить.
Зустрічаємось тиждень. Було три побачення без сексу. За все платить, але на мене особливо не потратився.

Нічого не подарував, навіть, квітів. Жлоб?
Чи рано?
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
в такому разі, після вчорашнього він би пропав.
А він весь час на зв язку.
А чому він обов´язково буде пропадати? Ви цікава йому, як жінка, йому цікаво добиватися Вас. Якби був секс, можливо б вже пропав. Якщо не будете легкодоступною, то можливо закохається і у Вас будуть серйозні стосунки. Зараз все більше схоже на пристрасть з його боку.

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Пристрасть зашкалює.
Він мені всим підходить. Я переживала за потенцію, але вчора зрозуміла, що там все, скоріш за все, добре.
Але жадних я терпіти не можу, тому не хочу затягувати.
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Пристрасть зашкалює.
Не хочете затягувати з чим, з ліжком? Навіщо спати з ним, якщо Ви підозрююте його в жадібності, думаєте після сексу стане щедрішим? І не поспішайте задовольняти чоловічу пристрасть, це справа проституток.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
з відносинами)
ще закохаюсь
спасти з ним поки не збираюсь.
Дражнитиму
Хранительница чешки• 09 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ага, почитала про ’улюблений парк и посидеть в машине’, в той самой машине он к ней приставал по поводу секса, а автор ему показала, что тоже не прочь, но потом сказала остановиться

Это реально страсти 16летки. Он ее в ресторан, а она ’нет, хочу в машину’. Мужик это явно воспринял как призыв к быстрому перепихону на заднем сидении авто.
При этом думает, что она романтическая кокЭтка 37лет))
Вот я об этом автору и талдычу, а она только огрызается и на комменты мои жалуется
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 09 ноября 2022
Ответ дляХранительница чешки
йдіть вже спатки, якщо нема чого сказати по факту.
Бо ви наша розумна, робили б все, що хоче чоловік.
По секрету, це дуже погано впливає на здоров´я, якщо стримувати свої бажання і думати що дитячий садок, або чи оцінять совєтчіци.
Я вже виросла з того віку і роблю те, що відчуваю.
СноваЗдорова• 09 ноября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Тогда пусть живёт себе как хочет. Нам то что.
snejs• 09 ноября 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Так від нього не вимагають квартиру чи щось подібне, а всього лише квіти.
Так еще подарит. Не все мужчины на свидания с цветами ходят и это не означает, что они жлобы
АнтиТанкист• 09 ноября 2022
Ответ дляsnejs
Я б вже сумнівалась.

ЯниЯ• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
квіти
Не всі чоловіки романтики) почекайте, все попереду. А як не квіти, то $ теж добре. Купите собі букетів чи сукню
Сижуревувшоке• 10 ноября 2022
Ответ дляКітті_
А чому тоді всім чоловікам секс пошвидше подавай? Також до речі вой стоїть, якщо жінка довго не погоджується.
Секс отримують двоє, а подарунки чомусь в один бік ходять. Чи Автор якась особлива і від сексу страждає?
Стильная штучка• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хотів
Не дала
Автор, вот подскажите, что делать дальше. Когда теперь можно сексом заниматься?
Или кто знает, подскажите.
Если мужчина, вроде хороший, достойный, а ахаться сразу зовёт?
У меня просто страх, что после первого секса его интерес пройдет.
Стильная штучка• 10 ноября 2022
Ответ дляХранительница чешки
Ну просто Вы не понимаетееее, автор просто такая вся скромная в 37 годиков, но при этом независимая и обеспеченная всем, что через пару встреч уже нуждается в том, чтобы присесть на чужой кошелек.
Вы не понимаете. У меня тоже все есть. Но для меня важно, чтоб мужчина мне что-то покупал. Вот серьезно. Я сначала не пошла понять, что это за особенность во мне такая?
А потом прочитала книгу 5 языков любви.
Кітті_• 10 ноября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Для жінок секс ніколи не був і не буде настільки важливий і цікавий, щоб займатися сексом лише заради самого сексу. Що стосується подарунків, то любов чоловіка вимірюється грошами і є головним індикатором справжнього ставлення до жінки: на некохану жінку і несерйозні стосунки чоловіки сильно витрачатися не будуть, і жлоби також нікому не потрібні. Жінки також до речі дарять подарунки чоловікам, але коли бачать, що чоловік має серйозні наміри стосовно жінки.
Сижуревувшоке• 10 ноября 2022
Ответ дляКітті_
По-перше, шкода Вас і тих жінок, що займаються сексом заради грошей, а не задоволення.
По-друге, яка любов, яке кохання, які серйозні стосунки після ТИЖНЯ ’стосунків’?
По-третє, весь галас не тому, що чоловік не виказав піклування, показав байдужість чи розділив рахунок в ресторані, а тому, що віника не приніс.
Я зараз не відстоюю суто позицію феміністок чи рівності у всьому підряд, а коментую конкретну ситуацію. І в цій ситуації Автор зажралася, в будь-якому випадку їй було б мало.
Кітті_• 10 ноября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
´По-перше, шкода Вас і тих жінок, що займаються сексом заради грошей, а не задоволення.´

Одне одному не завадить. Якщо Ви займаєтеся сексом з чоловіками лише заради задоволення, то у Вас чоловіче ставлення до сексу, котре лживо було нав´язане жінкам сексуальною революцією. Також не всі жінки і принаймні не завжди жінки отримують таке велике задоволення і мультіоргазми, щоб прям лише заради одного сексу мати стосунки з чоловіками.
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Квіти, наприклад
а вы на него?
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І я не розумію.
Він мені подобається.
Але чоловік поряд потрібен, який може підтримати фінансово, якщо знадобиться.
А не що попало
т е вы побирушка?
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я люблю дарувати подарунки, але коли цей чоловік мій і близький мені.
Але квітів мені б хотілося
так и он возможно, вы ему никто пока
девочка-три ужина

Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Пристрасть зашкалює.
вы с ним не спали, какая страсть
может там 10 секундный зайчик
Йосип_молодий• 10 ноября 2022
Ответ дляКітті_

Нормальное отношение, секс это кайф.
это нормаоная самоценка -заниматься с кем хочешь, когда хочешь -без пидрахуя.
А без секса смысл? все остальное я от папы могу получать еще лет 20 , папе 55
Кітті_• 10 ноября 2022
Ответ дляЙосип_молодий
Нормальное отношение, секс это кайф.
Ще не бачила жінку, котра була б задоволена стосунками ’заради сексу’. І це не нормальна самооцінка для жінки, коли ти направо і наліво даєш самцям себе використовувати на манер проститутки - сексом без обов´язків. Жлоби, пікапери і інше сміття, проходьте мимо!
Кітті_• 10 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Или кто знает, подскажите.
О, це одвічне ’гамлетівське’ питання кожної жінки, котра допускає секс до шлюбу. ’Дати чи не дати?’ . ’А якщо дати, то коли краще дати?’, щоб не бути використаною на манер проститутки сексом без обов´язків, тільки набагато дешевше - одноразово чи багаторазово. Хитрі чоловіки вже давно прорахували цю тему. Правильну відповідь, як і завжди, дає Бог в Біблії: займатися сексом лише в шлюбі, ніякого чоловікам сексу без обов´язків!