мадамГрицацуева• 11 ноября 2022
Покажите ваши квартиры, или ремонт
Интересно, как живут советчицы.
Может часть какую-то.
Несу пургу• 11 ноября 2022
Ответ дляS-lana
Прочитала про собаку - моторошно. У доньки є знайома дівчинка з Бучі, до них заходили в квартиру рашисти. То у них був папуга в клітці, розкричався, там вони з пістолета пальнули та вбили пташку на очах всієї родини...Ще писали десь в темі що рашисти , відходячи з Херсонскої області, вбивали звірів у Асканія-Нова
Какой ужас , как людям повезло что их не убили
Булькаю• 11 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Песика вже не має (загинув.
Вище розповіла
Знімаю. Не соціал, звичайне дешеве житло знімаю в Данії, бо тут працюю
Третя фото - то кімната доньки )
Вище розповіла
Третя фото - то кімната доньки )
Дякую, гарно, і меблі такі цікаві. Дуже лаконічно
Ответ дляЛама_мама
Тітка з сестрою і племінником з Бучі виїхали на дачу, там просиділи під обстрілами. Слава Богу все добре, їх не зачепило. Виїзжати побоялися. Квартиру в Бучі рашисти відкрили, але більш-менш, щось взяли, але хоч в квартирі не зробили пустку.
Нас то оминуло, щоб прям заходили до нас.
було дуже поряд (
Мій далекий родич після того, як вони в нього вдома жили, перестав розмовляти
Щось з психікою ( сидів вдома з лежачим батьком, всі інші поїхали
Досі не розмовляє
було дуже поряд (
Досі не розмовляє
Булькаю• 11 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
було дуже поряд (
Досі не розмовляє
було дуже поряд (
Досі не розмовляє
біль і жах
{СоJIнТсЕ}• 11 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Перестаньте плакати
У людей он втрати.. діти, чоловіки, жінки навіть
Час дуже лікує
Але, ж ніколи не пробачимо
Час дуже лікує
Але, ж ніколи не пробачимо
Да, я знаю про человеческие потери..
Просто, видимо, на фоне освобождения Херсона накатило..
Ответ дляS-lana
Мій батько молодим, колись працював в Асканія Нова
Маленькою, я дивилась фото звірів .. чорно-білі ще
Цветов Мне срочно• 11 ноября 2022
Ответ дляМюллерная
Прихожая
В Варшаве была в такой же квартире
{СоJIнТсЕ}• 11 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Я сьогодні плакала з відео ( Херсон )
да, от него я и реву изначально
Цветов Мне срочно• 11 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
У меня также. У нас с вами ’модный ремонт 2022’(((
Держитесь миленькие, кому война, кому мать родная
Цветов Мне срочно• 11 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
показати не можу, живемо дуже бідно. Треба хоч лінолеум в коридорі вже поміняти, приходять люди і мені соромно(
Меняйте не тяните,...
Апофиозная• 11 ноября 2022
Це не тема, а знущання якесь. У людей, які все втратили ця фраза лиш біль викличе і сльози. Це не означає, що всі мають плакати. Але хоч якась людяність має бути. Особливо у теперішній час.
ЖующаЯКонфету• 11 ноября 2022
по моему сейчас жестоко создавать такие темы((( у многих уже нет квартир, а многие скитаются по стране и Европе
КараПузовна• 11 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Спочатку в нього почали відмовляти задні ноги від страху ракет.
Взриви були постійно
Ми з дочкою поїхали з дому.
Собака залишився з чоловіком
Він намагався перевезти собаку до моїх батьків в село, але зупинили машину, а той вибіг ( першим
Взриви були постійно
Ми з дочкою поїхали з дому.
Собака залишився з чоловіком
У наших близьких так само, від страху вибухів у собаки відняло лапи, осколками поранило очі, ліків було не дістати. Ірпінь...
Тримайтеся, обіймаю Вас міцно, нехай у Вашому житті складеться все як найкраще.
PANTERA_KET• 11 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Одна квартира у нас под классику сделала.
Вот в зале так
Метров 300 квартира?
Хранительница чешки• 11 ноября 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Тему создала орчиха!
Морковку дай• 11 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Что за фирма стола?
Стіл Е6 СМ Київський стандарт
недорогий, якість норм (не люкс, але вище ціни), збирається легко.
Ответ дляКараПузовна
Так, лапи
А написала ноги 🫣сприймаю як людину
В нас всі ветеринари щезли теж
Нікого не можна було знайти
Ще пам’ятаю новий рік 2022 зустрічали, в нас приватний сектор, і салюти величезні поряд
Раніше він якось терпів, а в цьому році заховався під стіл на кухні. Не могла витягнути до ранку(
А написала ноги 🫣сприймаю як людину
В нас всі ветеринари щезли теж
Нікого не можна було знайти
Не прохожу мимо• 11 ноября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Любопытно посмотреть на быт)
Я теж отримую натхнення. Ні капельки заздрості.
Кнопус• 11 ноября 2022
Ответ дляМюллерная
Спасибо. Мне приятно. Кухня такая.
Подскажите из чего кухня? Фирма и тд ?
Мюллерная• 11 ноября 2022
Ответ дляКнопус
Подскажите из чего кухня? Фирма и тд ?
Фирму не знаю, этим занималась дизайнер, она ремонт ’вела’. Материал тоже не знаю
фан L.O.S.T.• 11 ноября 2022
Залатавая• 11 ноября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Есть города, где про войну только в телевизоре смотрят.
Знаю, об этом и говорю.
olgabaluta• 11 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
две квартиры куплены в одном подъезде. Еще не все закончено... все потом, пусть война закончится.
Кот 🐈 такой классный! Придаёт уют! 😋
olgabaluta• 11 ноября 2022
Ответ дляartemuda1
это троль и тема трольная, нельзя взывать к совести если ее попросту нет
Да почему тролль? Ну купили несколько квартир, и они не пострадали от войны, это так необычно? Хорошо ведь, что никто не пострадал!
фан L.O.S.T.• 11 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
Кот 🐈 такой классный! Придаёт уют! 😋
коту 18 лет, это самый главный член семьи... очень ждет хозяина с войны, кота берегу - ждем победу с ним.