Гравицапа• 11 ноября 2022
Є допомога NRC
Кто знает , что это значит, опасно ли переходить и заполнять? На е допомогу подавала еще 31 мая.
Самохвалова• 11 ноября 2022
Щоб отримати допомогу, спочатку потрібно до них додзвонитися, вони власне і надсилають форму.
Гравицапа
• 11 ноября 2022
Ответ дляСамохвалова
Я зарегистрировалась как ВПО на помощь от международных организаций в е допомога еще в мае. Думаю обман это или нет.
Гравицапа
• 11 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Я бачу не одній мені сьогодні прийшло повідомлення.
Так, як то це все дивно виглядає, ми залишили свої дані в є допомозі, настрожує це все.
Гравицапа
• 11 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
В є-допомога є всі дані, для чого все інше. А я вже у думках потратила. Добре що засумнівалася, а не відправила, а потім би лікті кусала.
І ще, що дивно прям таки до 14.11. подати їм дані. Якщо заявки висят з травня. Все це точно лохотрон.
Нога на ногу• 11 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
В моїй темі порадниця відповіла. У формі анкети є номер телефону, можна завтра або в понеділок зателефонувати і спитати за все це.
Гравицапа
• 11 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Ну там же можуть і аферисти відповісти. Запевнити що все добре.
Нога на ногу• 11 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Номер телефону у Фактах світиться. Завтра зранку більше детально продивлюся все.
Гравицапа
• 11 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
👌
Гравицапа
• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Добрий день дівчата.Хтось дзвонив на гарячу лінію NRC ?Що Вам відповіли?
Я дозвонилась оператор сказала що вони нічого не знають.😓
Добрий день. Я їм написала на почту, поки відповіді немає.
Гравицапа
• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Все добре!
Подзвонила ще раз на гарячу лінію вже інформація оновилась.
Це дійсно смс від NRC.
Можно заповнювати 👍
Це дійсно смс від NRC.
Можно заповнювати 👍
👌👌👌💙💛 дякую