meli5a• 11 ноября 2022

Допомога від NRC. Є пункт який мене смутив. Зайдіть.

Прийшло в смс посилання на сайт з анкетою для заповнення, щоб отримати матеріальну допомогу від міжнародної організації.
На сайті запит на фіксацію місця gps координації.
Хтось вже таке заповнював? Я заповнила, але не відправляла.
Люб-а• 11 ноября 2022
Ответ дляSaня
Да. Об этом написано в сообщении).
Я думала Вам просто отказали, а если помощь уже получалась то причина ясна. А тут в анкете указано что выплаты получат самые необеспеченые, а я в июле уже получала отказ от NRC
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Насторожує. Мене в цьому все насторожує. 2 повідомлення поспіль звичайною смс. І приписка, що вони збирають дані до 14.11. Хоча на сайті є-допомога заявка висить в обробці.
Мені на гарячий лінії оператор відповіла що вони нічого не знають і не радять переходити за посиланням😓
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Скажіть будь ласка які данні просять за тим посиланням що в смс?
автор meli5a • 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Дивно. Я дзвонила за вказаним на їхньому сайті номер телефону (цей номер можна знайти в інтернеті на інших ресурсах). Сказали, що так, це дійсно розсилка. Все добре. У мене виникли питання, щодо заповнення, у мене подвійне прізвище і сайт не пропускає. То запитали номер ІПН, повне прізвище, ім’я та по-батькові.
автор meli5a • 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
В смс нічого не просять. Просто смс з посиланням.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Паспортні дані, ідентифікаційний код, iban.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Ви вже заповнили заявку?
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Дивно.
Ви сьогодні звонили?Зараз ще спробую там же не один оператор,може вже є ще інформація.
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
0800302007 Ви на цей номер звонили?
автор meli5a • 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
0800302007 Ви на цей номер звонили?
0 800 302 007 досить швидко відповіли.
автор meli5a • 12 ноября 2022
Ответ дляТолько правда
Ви вже заповнили заявку?
Ще не відправила. Але заповнила.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Ще не відправила. Але заповнила.
Девочки звонила на 0 800 302 007 оператор сказала, что это действительно они отправили эти смс с ссылкой, заполнять можно и нужно🙂
Я заполнила.
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Ответ дляТолько правда
Я заполнила.
А подскажите пожалуйста,вы сколько взрослых и детей указали?
У меня только мои данные получилось ввести (паспорт,код,іван)а остальных или я что то не досмотрела или оно не даёт заполнить?
НКсеніяН• 12 ноября 2022
Скажіть будь ласка,ви як заповнювали данні тільки свої вводили (паспорт,код,ІВАН) чи і других членів сім´ї?
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Я одну себя регистрировала, так как одна ВПО с Харькова . Там в вопросах о семье ставила (0) .
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Так дані просять тільки ваші як головні, а якщо у вас родина з вами проживають ви вказуєте їхню кількість.
автор meli5a • 12 ноября 2022
Ответ дляТолько правда
А якщо проживає, але оформлюю тільки на себе. Їх же можна не включати. Ніяк же не перевірять?
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Звісно ніяк не провірять. Суть в тому щоб ваші данні були правильно введенні, і вам будуть нараховані кошти.
автор meli5a • 13 ноября 2022
Ответ дляТолько правда
У вас нормально gps координати підтягнулися? У мене не хоче шукати.
Только правда• 13 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Так само швидко визначило і написало. Повинен бути інтернет потужний тоді швидко підтягується.
Bennd• 16 ноября 2022
После заполнения формы у кого-то была обратная связь от NRC уже?
автор meli5a • 16 ноября 2022
Ответ дляBennd
Ні, ще не було.
p_c_h_e_l_k_a• 17 ноября 2022
Ответ дляBennd
Неа
Bennd• 27 ноября 2022
У всех тишина после заполнения формы?
автор meli5a • 28 ноября 2022
Ответ дляBennd
У всех тишина после заполнения формы?
У мене, так.
p_c_h_e_l_k_a• 29 ноября 2022
Ответ дляBennd
У всех тишина после заполнения формы?
Тишина
p_c_h_e_l_k_a• 09 декабря 2022
Девочки, пришли сегодня выплаты.
Люб-а• 09 декабря 2022
Ответ дляp_c_h_e_l_k_a
Девочки, пришли сегодня выплаты.
Мені нічого не прийшло.
Только правда• 09 декабря 2022
Девочки сегодня вечером пришла выплата 6660 гр. Вам тоже должно прийти 👌
Только правда• 09 декабря 2022
Ответ дляp_c_h_e_l_k_a
Девочки, пришли сегодня выплаты.
И мне👌