Прийшло в смс посилання на сайт з анкетою для заповнення, щоб отримати матеріальну допомогу від міжнародної організації.
На сайті запит на фіксацію місця gps координації.
Хтось вже таке заповнював? Я заповнила, але не відправляла.
Ответ дляmeli5a
Насторожує. Мене в цьому все насторожує. 2 повідомлення поспіль звичайною смс. І приписка, що вони збирають дані до 14.11. Хоча на сайті є-допомога заявка висить в обробці.
Мені на гарячий лінії оператор відповіла що вони нічого не знають і не радять переходити за посиланням😓
Ответ дляНКсеніяН
Дивно. Я дзвонила за вказаним на їхньому сайті номер телефону (цей номер можна знайти в інтернеті на інших ресурсах). Сказали, що так, це дійсно розсилка. Все добре. У мене виникли питання, щодо заповнення, у мене подвійне прізвище і сайт не пропускає. То запитали номер ІПН, повне прізвище, ім’я та по-батькові.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Скажіть будь ласка які данні просять за тим посиланням що в смс?
Паспортні дані, ідентифікаційний код, iban.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Ви вже заповнили заявку?
Ответ дляmeli5a
Дивно.
Ви сьогодні звонили?Зараз ще спробую там же не один оператор,може вже є ще інформація.
Ответ дляmeli5a
0800302007 Ви на цей номер звонили?
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
Ще не відправила. Але заповнила.
Девочки звонила на 0 800 302 007 оператор сказала, что это действительно они отправили эти смс с ссылкой, заполнять можно и нужно🙂
Я заполнила.
Ответ дляТолько правда
Я заполнила.
А подскажите пожалуйста,вы сколько взрослых и детей указали?
У меня только мои данные получилось ввести (паспорт,код,іван)а остальных или я что то не досмотрела или оно не даёт заполнить?
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Я одну себя регистрировала, так как одна ВПО с Харькова . Там в вопросах о семье ставила (0) .
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляНКсеніяН
Скажіть будь ласка,ви як заповнювали данні тільки свої вводили (паспорт,код,ІВАН) чи і других членів сім´ї?
Так дані просять тільки ваші як головні, а якщо у вас родина з вами проживають ви вказуєте їхню кількість.
Только правда• 12 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
А якщо проживає, але оформлюю тільки на себе. Їх же можна не включати. Ніяк же не перевірять?
Звісно ніяк не провірять. Суть в тому щоб ваші данні були правильно введенні, і вам будуть нараховані кошти.
Только правда• 13 ноября 2022
Ответ дляmeli5a
У вас нормально gps координати підтягнулися? У мене не хоче шукати.
Так само швидко визначило і написало. Повинен бути інтернет потужний тоді швидко підтягується.
p_c_h_e_l_k_a• 17 ноября 2022
Ответ дляBennd
После заполнения формы у кого-то была обратная связь от NRC уже?
Неа
Только правда• 09 декабря 2022
Девочки сегодня вечером пришла выплата 6660 гр. Вам тоже должно прийти 👌