После шести ни-ни• 11 ноября 2022

Київські мантульки

Знаєте про таке чи вперше чуєте?
Результат:
вже голосів: 17
16 (94.12%) Тепер знаю
1 (5.88%) Знаю
ПуФФынка_мисс• 11 ноября 2022
Що це?
автор После шести ни-ни • 11 ноября 2022
Мантульки київські

На 4 склянки борошна – 200 г вершкового масла, 4 жовтки, 1 склянку цукру, 200 г мигдалю.

В просіяне борошно вливають розтоплене вершкове масло. Окремо ошпарюють мигдаль, обчищають від шкірки, підсушують в теплій духовці і труть на терці. Жовтки розтирають з цукром, додають до них підготовлений мигдаль і всю масу вимішують з борошном, змішаним з маслом. Тісто добре вимішують, розкачують рівним шаром, завтовшки в 0,5 см, вирізують з нього маленькі фігурки різної форми, кладуть на лист, змащують яйцем, посипають тертим мигдалем і ставлять в духовку на 15 хвилин для випікання.
Марафетчица• 11 ноября 2022
Не умеете держать интригу или странно оборот речевой построили)))
Ответ дляПуФФынка_мисс
Що це?
Як я нещодавно дізналася - це відома київська страва, щось типу Київського торта.
Ответ дляМарафетчица
Та що тут тримати. В непізнане без аноніму не пускає, то най вже.