Мороженная курица• 12 ноября 2022

Дівчатка, як думаєте брати з білим хутром чи шукати з чорним?

Спочатку мені сподобалося саме з чорним. А коли прийшла купувати, то з чорним вже не було. Шукати далі? Чи ця також норм?
Белая и пушистая• 12 ноября 2022
З чорним

Бывшая блондинка• 12 ноября 2022
С белым берите. Когда грязнится, то щеткой с мылом почистить. С чёрным мрачновато
ИграйМойГормон• 12 ноября 2022
З чорним
Главный котик• 12 ноября 2022
Белый может пожелтеть. Только в химчистке норм вид будет
Я шалунья• 12 ноября 2022
Подскажите где это вы намеряли такую красоту?
ДаЗдраПерма• 12 ноября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Мне тоже кажется, что чёрный упростит вид, непонятно как-то будет, хотя практичнее.
Хи хи, ну ну• 12 ноября 2022
Ну она також норм, но мне кажется с чёрным было бы лучше, особенно если говорить о практичность и маркости
Щедрик• 12 ноября 2022
З білим
Чорна втратить той вигляд
В мене донька носить щось схоже і нічого не пожовтіло
автор Мороженная курица • 12 ноября 2022
Ответ дляГлавный котик
Хімчистка навряд чи. Це еко.

Ответ дляЯ шалунья
Вінниця. Магазин МоднаЯ.
Веселая моль• 12 ноября 2022
Мне с белым нравится. Но не будет ли желтеть, как выше написали...
Цветок Мира• 12 ноября 2022
Автор, а скільки коштує якщо не секрет?
А як взагалі по розміру? Це М. Але консультат такаже, що потрібно С. Мені здається, що вона ж має сидіти вільно. Чи не так?
Ответ дляЦветок Мира
Автор, а скільки коштує якщо не секрет?
5700 грн
Главный котик• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
Хімчистка навряд чи. Це еко.
Аааа, это искусственная... Ну, вроде норм смотрится.
220В• 12 ноября 2022
Мені виглядає якимось дешевняком. Таким аж пластмасовим. Вибачте(
Ответ дляГлавный котик
Так.
Пояс мені не подобається. Він дубовий якийсь ((
Боевая• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
Не треба меншу. Зараз актуальне з бежевим хутром, шукайте, з коричневим.
Главный котик• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
Берите М.

Ответ для220В
У Вас таке враження через пояс. Він дійсно псує всю картину. Якість доволі непогана. Як на еко.
Носки на подтяжках• 12 ноября 2022
Руква какие-то большие. Может меньше взять.
И пояс выкинуть.
А так с белым нормально.
Глаза_в_3_карата• 12 ноября 2022
С чёрным солидней,а белый будет со временем желтый.. вымазывается быстро,очень маркий!
Доктор Варвар• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
5700 грн
За искусственную? Купите на hm за 60 евро и наслаждайтесь. Вообще продавцы с ума выжили. За 5700 иожно натуральную в конце сезона взять.
Боевая• 12 ноября 2022
Ответ дляДоктор Варвар
Якщо не важлива якість то можна.
Ответ дляДоктор Варвар
Так. Я розумію, що можу і НіМ, і Зару, і Манго купити дешевше. Але якщо проліт? А сума, погодьтеся, не мала. Не готова ризикувати. Краще вже переплачу трішки, чим взагалі ні з чим. Якість непогана. Заломів не буде. Україна виробник. Бо бачила Китайські за 1600 грн, то якість там відповідна.
ТихоЯ• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
5700 грн
Подруга купила такую же в Киеве за 15🤪 или у вас не натуральная?
Да будет так• 12 ноября 2022
Мені подобається з білим,але беріть ту,яка подобається вам.
Ответ дляТихоЯ
Еко.
Ответ дляДа будет так
Це знаєте, як перше кохання. Нікого і нічого більше не бачиш))
Можливо, якби цю приміряла першою, то б і не думала. А так вирішила, що мені потрібна саме чорна. Чоловік, до речі, бачив мене в чорній, то сказав, що краще брати чорну. Ця йому не сподобалась.
ГендиреХтор• 12 ноября 2022
Ответ дляМороженная курица
Хімчистка навряд чи. Це еко.
Що лиш не придумають, аби не сказати’дермантин’)))) а по темі: і дериантин в хімчистці перуть, можете сміло здааати