Кукусики• 12 ноября 2022
Когда заканчиваются истерики
Вот когда у вашего ребёнка закончилась истерика?
В каком возрасте это было, в год-два или три, или это может быть после трёх?
Или хотя бы уменьшились.
Кукусики
• 12 ноября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Не было истерик
Что прямо вообще такого не было ?даже не истерил ребёнок дома?
КрестьянинДиор• 12 ноября 2022
Ответ дляКукусики
Даже оба не истерили
Оле Лукойе• 12 ноября 2022
Не было истерик. Никогда не падала на землю и т.д. Когда была совсем маленькая могла сильно плакать когда зубы лезли или болела.
Кукусики
• 12 ноября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Повезло вам
Ох)) Если это характер, то не ждите 1, 2, 3 года.
Старшей 17 и только какое-то время она научилась владеть собой и свои эмоции превращать в слова.
Зато этот опыт спасает меня с мелкой. Я отношусь больше с юмором чем с драмой.
Помню старшей было около 2х лет, она на снег легла и орёт, вставать никак и я её за одну ногу волоку по дороге к подъезду)).
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
Зато когда мелкая даёт концерт старшая говорит : ну что поделать, ты ж меня помнишь и ничего, выросла))
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
Тра Ля Ля• 12 ноября 2022
Ответ дляSo_so
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
Підтримую, старшій 12 і підліткові істерики, меншому 3 і істерики кризи трьох. Колись це закінчиться, а поки п‘ю вечорами вино
Оле Лукойе• 12 ноября 2022
Ответ дляКукусики
Повезло вам
Дело не в везении. А в отношениях между ребенком и родителями.
Я ни разу не шлепнула дочку даже по попе за 11 лет. Очень много сил уходит на воспитание без рукоприкладства, ругани,оскорблений и истерик. Но в итоге есть шанс вырастить психически здорового человека.
Чаще всего истеричные дети у истеричных родителей(ну за очень редким исключением). Нужно менять свое отношение к проблеме. Стараться быть спокойнее, много разговаривать, объяснять, не вестись на манипуляции.
Пышечка• 12 ноября 2022
Если ребенок здоров, а родители правильно реагируют, то истерики проходят за 2-3 неудавшихся концерта.
ЯяяКакаджамбо• 12 ноября 2022
Коли пішов в школу, майже в 6. До того, починаючи з 1 року була суцільна істерика. Як згадаю, навіть не знаю де взяла сили щоб це все пережити
Кисельная барышня• 12 ноября 2022
Ответ дляSo_so
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
А другие детки так славно гуляют.
Я расстраивалась, переживала.
В мене малий був страшний, але в нього неврологічні рроблеми бо передчасно народився, пили якісь таблетки, кололи уколи, наздачав лікар. Але й зитрості аистачало... якось невролог порадила його до психолога відвести. Вона подивидась на ньго і каже, як впаде і буде орать - ти стій і в телефон втикай, чи в інщу сторону дивись, типа не бачишь його. Я кажу, та як же так, на дворі зима, він на землі, захворіє. А вона: не зазворіє, він же в тебе не дурак, замерзне встанне....
Забула сказать, що він не хотів їздить в колясці, а лише на руках і ходить не хотів, а 2-3х річна одягнена дитина - не натягаєшься...
І от, виходимо на прогулянку, на вулиці морозець, воно падає і починая горланить. Я стою кріплюся, недивлячись на мороз в мене по спині аж капля поту стікає, так я переживала... але зробила як психолог сказала. І от воно орало рівно 15 хвилин, потім встав, рукою соплі чи слину підтер, дав мені ручку і ми за ручку пішли до парку. А афігела от рівня маніпуляціі в 2.8 рочки... і з тих пір, на колясці так і не їздив, але ножками гуляв прекрасно.
Зараз йому 12 і істерики так і залишились, психи, эмоції, ’ я тебе ненавиджу’... До невролога так і ходимо, дуже ємоційний, лікар каже, що переросте, що слабка нервова ситстема. А в мене, блін, сильна... ох ці діточки )))
Кисельная барышня• 12 ноября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Дай вам Бог не знати і надалі що таке неврологічні проблеми. Легко міркувати і давати поради, коли дитина здорова...
Зараз медицина на тому рівні, що вихожують важких немовлят, зберігають вагітності, а все це приводить до неврологічних проблем. На дитину також пологова діяльність впливає, часто після важких пологів вилазять такі проблеми з психикою і розвитком.
Я все це пройшла зі своїм малим і всі ті поради, що ви написали, вони не працюють з неврологічними дітками
Так що просто радійте, що у вас здорова донька і не осуджуйте батьків і їх виховання.
Оле Лукойе• 12 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Так я и писала о здоровых детях. Поверьте, я понимаю что детки с неврологическими проблемами ведут себя иначе. У моей лучшей подруги ребенок с аутизмом и зрр.
Кисельная барышня• 12 ноября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Багато дітей нормальні, але після важких пологів потребують деякої корекції. Доречі, деяким навіть корекція непотрібна, вони перостають згодом, але перші роки життя дають кардібалєти батькам і оточующим. Люди часто осуджують таких дітей і батьків, але ж ти кожному не будешь розповідати про свої проблеми. Просто я пройшла через ці всі коси погляди, через поради що до виховання і т.д.