Карамбулкул• 12 ноября 2022
Така делікатна темака... Чоловік і порно
Дивитися це порно сто п´ятсот разів на день. Закриється у туалеті і сидить там годинами. Або в гаражі сидить, типу щось там робить. До речі, телефон завжди підчищений. Випадково зранку забув закрити сторінку видалення історії і я подивилася по історії пошуку " Глубокая глотка" і все в такому дусі. Думаю, що це вже залежність. І що мене найбільше засмучує, що від цього страждає моє інтимне життя. Він мене не хоче, так часто як раніше. І навіть, якщо все йде до того, то в одну секунду хлоп і кінець історії - 05:30( Ну от що з таким робити? Говорити, чи шукати варіанти?
месяцкие• 12 ноября 2022
Автор, даже если он перестанет смотреть порно, это не значит что он начнет хотеть вас.
Печальки.нет• 12 ноября 2022
Як це страшно
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляПечальки.нет
Як це страшно
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
Ну це не саме страшне)
Радуга-дуга• 12 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Ну це не саме страшне)
Кроме писюна своего у него есть увлечения?
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Багато працює. Захоплень немає. Точніше, немає на них часу.
Радуга-дуга• 12 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Потому что все время дро...т?
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Потому что все время дро...т?
Ну це образно годинами. Але разів 4-5 точно там застягає на довго.
Veronika_100k• 12 ноября 2022
Ответ дляПечальки.нет
Як це страшно
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
Коли чоловік тебе не хоче
Жах
Співчуваю
Мене весь час хоче
20 років підряд
А с какой целью был написан ваш пост автору? 😀
Раздражевская• 12 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Так он хочет секса, но не с Вами...
Да, конечно. Он хочет секса, но не хочет напрягаться, вот и дрочит
Матраскин Брат• 12 ноября 2022
Ответ дляРаздражевская
Нет, его автор не возбуждает. То есть он не хочет трахнуть именно её. Он хочет секса, но автор его не возбуждает, вот он и дрочит.
АнтиТанкист• 12 ноября 2022
может быть он там с кем-то переписывается? а чтоб сбросить накопившийся во время переписки пыл включает порно?
Заела_пластинка• 12 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Не согласна. Вот я смотрю порно регулярно. У меня есть муж,он мне нравится. Но он постоянно заахан на работе,а я сейчас не работаю. Ну так мне проще подр...чем его ждать,а потом насиловать.
Заела_пластинка• 12 ноября 2022
Ответ дляVeronika_100k
Человек принес сюда свой самый большой страх,наверное...завидую по- доброму
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Так он хочет секса, но не с Вами...
Ага(
І що тепер мені робити?
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Посмотрите вместе.
Зараз подумаєте, що я зовсім доісторичний мамонт, але я терпіти не можу порнушку. Еротичні фільми - так. Але від порно у мене, навпаки, бажання зникає.
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
З ним все ясно. Яку пораду дасте автору? Шукати альтернативні варіанти?
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Та ні, не думаю. Телефон не запаролений. Хоча все можливе.
Полтавська галушка• 12 ноября 2022
Говорили з ним про це? Можливо його щось не влаштовує в сексі з вами? Можливо потрібна іскорка в стосунках? В мене був знайомий то він дивився і маструбував бо йому не вистачало сексу з дружиною, а по його словам хотілось і на роботі, і дома по три рази на день. Звичайно в порно все набагато цікавіше як в реальному житті, але людина повина розуміти що це просто фільм трішки з фантастикою.
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Ні, не говорили. Я навіть не знаю, як підійти до цього питання. Дуже дивно те, ніколи раніше такого не було. Його все влаштовало, що змінилося не розумію.
Ответ дляКарамбулкул
Выберите сюжет), откройте бутылочку вина, интегрируйте желания мужа в свой сценарий. Плохо, что всё так далеко зашло.
Да_Я_ТакаЯ_• 12 ноября 2022
Видела как- то интервью с врачом, который сказал, что увлечение порно ведет к импотенции.
Матраскин Брат• 12 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Ага(
І що тепер мені робити?
Я даже не знаю. Если Вам он нужен, то может поговорить для начала.
Карамбулкул
• 12 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну я вже на власні очі це бачу.
Матраскин Брат• 12 ноября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Так автор пишет, что муж убегает от семьи. Вот в чем разница.
Мне кажется,что надо напрямую разговаривать. Что ж он видит такого нового в том порно, что готов просматривать его часами-днями-неделями.