ОйЙой• 12 ноября 2022
Як вам бренд cos? Як там якість?
Глаголица• 12 ноября 2022
Якість дуже гарна, моделі гарні. А ось ціна завелика для мене. Декілька разів вдавалось купляти в стоках, але мій маленькій розмір дуже рідко буває
ОйЙой
• 12 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Якість суперова, ціни завеликі. Подібне у HM premium, але значно дешевше.
Якщо шукаєте щось з деконструкції та небанального дизайну, то цінник вам навіть сподобається, іноді це щось на кшталт ямамото на мінімалці
Да, хочеться чогось більш оригінального
Дизайн подобається, а про якість не знала
Найщасливіша• 12 ноября 2022
Я в стокових магазинах купувала багато їх речей за смішні гроші. Суперовий одяг!
Душка-свекровь)))• 12 ноября 2022
Открыла недавно для себя эту марку, до этого любимой маркой был Бенеттон. У Кос очень все качественное, но не дёшево