Чебураха с перцем• 13 ноября 2022

поведінка мами впо

коли почались бойові дії мама не хотіла виїжджати до останнього, і мені не дозволяла, давила на жалість як же вона сама там лишиться. потім я вже сяк так поїхала мотивуючи тим що мені треба працювати, потім за місяць її вивезла звідти, вмовила. тепер в цьому місті я працюю, мамі вакансії також шукала і знаходила достатньо непогані, де можна було би припіваючи працювати, але вона наче навмисно все зробила аби її туди не взяли. тепер мені дзвонить і жаліється що гроші у неї закінчуться скоро і не буде чим за житло платити. (живемо окремо, але коли приходить до мене в гості виносить мозок настільки, що я вже не витримую того і кожного разу виганяю її). у мене таке відчуття наче вона хоче переїхати назад до мене в орендовану квартиру і жити тут зі мною нічого не роблячи, за мій рахунок, а свою пенсію і виплати впо копити на свої потреби. вона геть обнагліла чи то я погана донька бо якщо взяла відповідальність за неї то треба тримати до кінця? але ж вона також доросла людина і повинна сама за себе відповідати, а я просто допомогла чим змогла от і все..
Акукарача• 13 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Вот так и рожай детей. Опора на старости лет...
А вы детей рожаете, чтобы потом на шею им присесть? Или вы завод по производству костылей для себя любимой?

Акукарача• 13 ноября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Не всі мають змогу працювати в цей вік, там в неї було житло і пенсія, своє оточення. Старі люди дуже консервативні. І які вакансії ви їй знайшли?
Ну а то, что постреливают, то фигня, конечно.
Раз одела не бу• 13 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Сейчас, конечно, выяснится, что Вам она ничего в жизни не дала и вообще матерью была плохой. Да?
и жила у бабушки с дедушкой до ... лет.
Раз одела не бу• 13 ноября 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
а когда мама успела выйти на пенсию?
Тумба-юмба• 13 ноября 2022
Ответ дляЛапка
При чому тут опора? Донька допомогла матері виїхати з окупованої території у відносно безпечне місце. Шукає вакансії для того,щоб мама мала свої кошти і була чимось зайнята.
То що ж донька не так зробила?
Мама-доросла дієздатна жінка,просто вимотує доньці нерви,бо ’все не так’. Якби донька не вмовила маму виїхати з окупації,то теж було б ’все не так’, бо ’на кого ж ти мене одну покинула’.
Розумієте,є такі люди,що не можуть повноцінно жити своїм життям,отожн псують життя своїм рідним.
Вы в курсе, что пенсионеры относятся к категории нетрудоспособных граждан? А дети обязаны содержать своих нетрудоспособных родителей, если те нуждаются в помощи. Это если по закону. А еще можно по совести поступать. А не спрашивать ’обнаглела ли мать-пенсионерка, которая не хочет пахать, чтобы оплатить съемную квартиру’.
ProRockk• 13 ноября 2022
Все зависит от того как относились родители к вам с самого детства, как воспитывали, какой давали пример, и в итоге ОНИ сами пожинают свои плоды. ИМХО.
Сердечко должно подсказать, ну а если оно подскажет пустить ее в расход,- то пустите ее в расход😉
Боюсь признаться• 13 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
Для деяких старих то нічого. Я вивозила маму 69 років, з ультиматумом. Старим тяжко міняти локацію

автор Чебураха с перцем • 14 ноября 2022
Ответ дляРаз одела не бу
и жила у бабушки с дедушкой до ... лет.
да, до 10..ясновидящая ви)
Ответ дляProRockk
100%
Ярkий• 14 ноября 2022
Моїй мамі 62 і вона працює краще деяких молодих. Правда за професією
В Польщі . При цьому жодної допомоги, бо поїхала туди в листопаді 2021 спробувати
А от такі як у автора - приїхали на мою шию мама і тітка чоловіка - по 55 років. І сулади руці. Хто не хоче працювати, тім все буде не так. Якщо мама хоче повернутись до України - відпускайте і не парьтесь!!!
Я з дитиною поїхала в вересні поки що до Одеси. Ні в кого грощі не прошу, але і забезпечувати зобов´язана лише себе і дитину!!