Argon3• 13 ноября 2022

Чому дівчата і жінки такі вимогливі до чоловіків?

Доброго вечора. Чому в даний час дівчата такі вимогливі до хлопців? І щоб мав власне житло, і щоб автомобіль мав, і роботу круту презентабельно, і щоб ще в сексі був богом, і мільйон ще інших особистих якостей. Чим вони це аргументують? І що можуть запропонувати взамін? Дякую.
Сегодня на диете• 13 ноября 2022
А чому хлопці хочуть щоб була молода, спортивна, з престижною роботою, гарною господинею була, доглянутою. І взамін що? Просто Вася, який живе з мамою в 40 років, с пузом та зп 10000?

Люблю_джаз• 13 ноября 2022
У вас нет автомобиля, дохода, и маленький размер?
Рожайтретьего• 13 ноября 2022
Світовим прогресом і успішністтю людсьва править жіноча незадоволеність.
Зроби жінку абсолютно задоволеною і станеш мега успішним чоловіком. Це по перше.
По друге, що значить - дати в замін?
Цыбулька• 13 ноября 2022
Ну так парни тоже не хотят жениться на первой попавшейся. Так что все ок.
Точная копия плова• 13 ноября 2022
Надивились Інстаграму і хочуть ’успішного успіху’ та ’красивого життя’, якого, можливо, не було в дитинстві, але не всі готові його самі зробити, краще - прийти на все готове.
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Автомобіль продав, дохід є, член маленький)
Леплю из пластилина• 13 ноября 2022
нам от них рожать. и нужен не абы кто.
Люблю_джаз• 13 ноября 2022
Ответ дляArgon3
Ну не грустите) может и на вас кто-то взглянет
Рожайтретьего• 13 ноября 2022
Я повинна бути доглянотую, гарно одягненою, вихованою освідченою і не ставити ніяких вимог до чоловіка?
Серйозно?
Тут тільки за те що ти зайвого водосся на віки позбудешся він тобі вже винен

Марипосса285747• 13 ноября 2022
А кому нищеброд нужен? Никому
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляМарипосса285747
А кому нищеброд нужен? Никому
А ви багато чого досягли в житті?
Марипосса285747• 13 ноября 2022
Ответ дляArgon3
А ви багато чого досягли в житті?
Достаточно.
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляМарипосса285747
Достаточно.
Значить, ви молодець) Вітаю вас)
Холодная каша• 13 ноября 2022
Советчицу начитались
КошкинДом• 13 ноября 2022
Предложить взамен? Странный вопрос. Взамен чего?
Кили и Манджаро• 13 ноября 2022
Ответ дляArgon3
В моей семье всегда была машина, не представляю как без неё обходиться
snejs• 13 ноября 2022
А у вас какие требования к девушкам?
Иванка Бур• 13 ноября 2022
наКоблучках• 13 ноября 2022
Вимогливі? Ты пипку свою проэпилируй сначала электроэпилятором, а потом расскажешь про вимогливість

Жена аллигатора• 13 ноября 2022
Судячи зі статистики, все-рівно, 1:1 чоловіків та жінок. Тому скоріше тут питання кому вони подарять свою молодість та незайманість. А те, що хочуть - з віком планка, як і цицьки, опускається. Беруть аби щось, лиш би не самой. Хоча тенденція зараз на ’одиначок з дітьми’. Нова мода в суспільстві . . . .
Первая леди колхоза• 13 ноября 2022
А в чем смысл хотеть меньшего? Ребёнка можно родить от красивого и здорового мужчины даже без его участия, квартиру купить, машину тоже. Штаны в доме в качестве дегустатора борща и унылых 5-ти минут фракций перед сном иметь уже не модно и не актуально.
На иголках• 13 ноября 2022
Ответ дляИванка Бур
https://www.youtube.com/watch?v=ulag1XaXXvA
Думаете, и это Юра? ))
Кидстаффовка• 13 ноября 2022
Ответ дляArgon3
То ви ж не шукаєте просту дівчину, ви теж шукаєте таку, напевно, щоб всі друзі заздрили. Ось в темі нижче (додаю скрін) людина написала про доглянуту жінку, уявіть скільки весь той догляд коштує. А до цього всього ще одяг, взуття, аксесуари, авто і т.д.
Шукайте простішу дівчину і буде вам щастя.
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Феміністично)
Пропеллер на 6 персон• 13 ноября 2022
Тут всё чаще читаю о том что мужчина должен, а она ему что? Писюху.
Вот счастье то какое🤣
И сколько спрашиваю что она даст взамен, в ответ ничего интересного)
Айпишница• 13 ноября 2022
Сама всегда удивлялась такому подходу. И не понимала чем он вызван.
Парень должен быть хорошим и целеустремлённым. Не пассивным.
Мой муж пришёл жить ко мне. Так тут его назвали «хитрожопым злыднем» без моральных устоев . А меня так полной дурой, которую бросят беременной при первом же случае.
И ничего пожили с родителями, подкопили на своё жильё и уже вместе его нажили.
Человек должен быть надежным, с общими целями и взглядами на жизнь. Тогда и все остальное будет.
А в семье бывало по-всякому. Было, что муж остался без работы и несколько месяцев работала только я. Муж таксовал по вечерам.
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
Ви хороша жінка, бажаю вам всього найкращого в житті!))
Первая леди колхоза• 13 ноября 2022
Ответ дляArgon3
Феміністично)
Нет. Это человеколюбие: не распространять в мир гены неудачника. А для реализации жалости есть приюты для животных.
автор Argon3 • 13 ноября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Надіюсь, ви знайдете, або знайшли не ’неудачника’. Всього хорошого)
Жена аллигатора• 13 ноября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Хто загубив пацієнтку?