Санта Барбара• 14 ноября 2022

Хочу снігу, ялинку і новий рік

А ви?
Брюльтик• 14 ноября 2022
А я хочу много денег

Гордая_птичка• 14 ноября 2022
Ненавижу снег. Очень надеюсь, что не будет его
Ку ка ку ка ку• 14 ноября 2022
Хочу перемоги над рашистами. І пофіг мені на ту ялинку і сніг, поки наш народ страждає від нелюдів.
Добро с Кулаками• 14 ноября 2022
Дуже хочу
А_Шо_Такое• 14 ноября 2022
Хочу в 2020 рік
Закусенец• 14 ноября 2022
Нормальной жизни хочу, без войны, без закрытых границ и без боязни, что в семье кто-то получит повестку
ЭтаваНиМожетБыть• 14 ноября 2022
А я Перемогу хочу...

Лапка• 14 ноября 2022
не хочу холода, а чтобы нашим котикам ЗСУ было теплее
Тамбовский мел• 14 ноября 2022
Я хочу додому в Херсон, хочу повести вечерю хрещенику в Скадовськ, Обійняти свою матусю з Олешок
Заикальница• 14 ноября 2022
Не хочу ні снігу ні ялинки. В Нікополі загроза артобстрілу, луплять там чуть не по 3 рази в сутки. Я не там, але шкода. Сподіваюся не буде снігу, нам потрібна тепла зима
Печенюшка• 14 ноября 2022
Перемоги хочу
І нелюдських страждань кацапам
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Хочу ялинку і Новий рік як надію, що все буде добре і перемога буде вже скоро. Для мене Новий рік завжди як віра в щось дивовижне, добре і непереможне. А от холоду і снігу не хочу - нашим хлопцям на передовій така погода зовсім не в тему.
Алина-1240• 14 ноября 2022
Ненавижу снег.чтоб его вообще никогда не было,туда же морозы,гололедица со сракопадом
ТихоЯ• 14 ноября 2022
Дуже хочу, але цього року новий рік точно буде без снігу
Amalpi• 14 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Кидстаффовна• 14 ноября 2022
Не хочу. Хочу НГ под пальмами
Amalpi• 14 ноября 2022
Хочу лето и жару
Соображалочка• 14 ноября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Хочу в 2020 рік
А я - в 2013-й...
С перепою• 14 ноября 2022
Ни боже мой, никакого снега я не хочу
Ёлку можно

Лунтик-паунтик• 14 ноября 2022
Перший раз в житті снігу не хочу, чоловік в окопах сидить
Самая СоветЧиваЯ• 14 ноября 2022
А я не навиджу зиму, сніг і холод. Навіть новим роком готова пожертвувати, тільки щоб зима була теплою і безсніжною.