Санта Барбара• 14 ноября 2022
Хочу снігу, ялинку і новий рік
А ви?
Ку ка ку ка ку• 14 ноября 2022
Хочу перемоги над рашистами. І пофіг мені на ту ялинку і сніг, поки наш народ страждає від нелюдів.
Закусенец• 14 ноября 2022
Нормальной жизни хочу, без войны, без закрытых границ и без боязни, что в семье кто-то получит повестку
Тамбовский мел• 14 ноября 2022
Я хочу додому в Херсон, хочу повести вечерю хрещенику в Скадовськ, Обійняти свою матусю з Олешок
Заикальница• 14 ноября 2022
Не хочу ні снігу ні ялинки. В Нікополі загроза артобстрілу, луплять там чуть не по 3 рази в сутки. Я не там, але шкода. Сподіваюся не буде снігу, нам потрібна тепла зима
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Хочу ялинку і Новий рік як надію, що все буде добре і перемога буде вже скоро. Для мене Новий рік завжди як віра в щось дивовижне, добре і непереможне. А от холоду і снігу не хочу - нашим хлопцям на передовій така погода зовсім не в тему.
Алина-1240• 14 ноября 2022
Ненавижу снег.чтоб его вообще никогда не было,туда же морозы,гололедица со сракопадом
Самая СоветЧиваЯ• 14 ноября 2022
А я не навиджу зиму, сніг і холод. Навіть новим роком готова пожертвувати, тільки щоб зима була теплою і безсніжною.