Не жена• 15 ноября 2022

Школи в Угорщині

Дівчата, хто в Угорщині, ваші діти пішли в школу? Чи можна залишитися на онлайні українському? Хто має досвід. Моя дитина пішла, але не бачу сенсу, хотіли б лишити школу, відвідувати тільки українську, хочу дізнатися, чи будуть тут турбувати з цього приводу. Дякую
shaleniravliki• 15 ноября 2022
А это где-то требуют разве? Если честно часто бываю в Венгрии и не представляю , что там ребёнок может делать в школе? Если все на венгерском языке. Точно могу ответить завтра, друзья там , их дети на онлайн в Украине.
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляshaleniravliki
Дякую, тут діти до 16 зобов´язані відвідувати школу, мова так, але і програма ще відстає на 2 роки від нашої, тобто півдня гуляє, а потім ще до ночі на онлайні, хочу зрозуміти, як офіційно все це затверджене, бо нам сказали йти обов´язково
shaleniravliki• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
Ого. Я поняла. Просто мы в Словакии, младший онлайн в Украине, старший с сентября в колледже тут, до этого был онлайн. Всем пофиг. У друзей в Польше так же. Может там просто подтверждение надо какое-то , что ребёнок учится, я уточню
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляshaleniravliki
Зрозуміло, мені пофіг подобається, але не хочу щоб прискіпувалися до дитини, у мене теж в гімназії
Попипиповна• 15 ноября 2022
Ответ дляshaleniravliki
В Германии обязательно, иначе лишат пособия.
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляПопипиповна
Дякую, ще б про Угорщину дізнатися, тут допомога грошова смішна, тому це не страшно, не хочу, щоб офіційні органи чеплялися
shaleniravliki• 15 ноября 2022
Ответ дляПопипиповна
Ясно, может у нас так же. Я пособия не оформляла.
Фрикаделька• 15 ноября 2022
В Польше,так можно только беженцам,и нужно письменное подтверждение приносить.Сходите к директору узнайте
Маша хороша• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
В Італії сказали принести в школу довідку, що дитина займається онлайн в українській. Бо у мого багато пропусків було в місцевій. Мову вчить не бажає, щодня скандал, щоб йшов у італійську школу. Ще й має складати іспити в кінці навчального року тут, випускний клас.
Марипосса285747• 15 ноября 2022
Ребенок обязан ходить в школу. Мои ходят
Оно само купилось• 15 ноября 2022
Еврокомиссар говорила летом, что украинские дети на территории ЕС должны ходить в школы местные, без вариантов. По факту всё от страны зависит. Мы ходили уточнять в муниципалитет надо или не надо идти, сказали надо, оформили детей в местную школу.
Сплюшка• 15 ноября 2022
Да , до 16 лет обязаны ходить , знакомая там с дочкой . Ребенок ходит в школу и онлайн если успевает заимается в укр школе ( у них вторая смена )
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
Чому програма відстає на 2 роки?
Де Ви таке взнали?
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Чому програма відстає на 2 роки?
Де Ви таке взнали?
Тому що ходить до 9 класу, фізика, хімія і математика така, як у нас в 7, а англійська як в 4, тому не бачу сенсу ходити
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
Моя донька в 8 класі вже має по англійській сертифікат С1.
Школи на високому рівні.
В гімназії вже обирають профіль і не вчать все підряд.
Ви мову угорську на якому рівні знаєте?
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Школи на високому рівні.
Ви мову угорську на якому рівні знаєте?
В мого також С1, у нас в Україні спецшкола, тут гуляє на уроках, вчать present simple, угорську розуміє та пише, але не хоче розмовляти, протест
автор Не жена • 15 ноября 2022
Клас, як я зрозуміла, загальноосвітній, українців всіх до нього зарахували
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
То йдіть в англійську школу, якщо має такий рівень знань. У нас в школі математика, історія і деякі предмети на англійській мові
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
В нашому містечку немає, тільки гімназія одна, я б з задоволенням, син хоче більше сил на українську школу витрачати, а часу и сил не залишається на жаль, ось і шукаю шляхи та досвід батьків
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
Візьмуть довідку, що вчитесь в Україні
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Візьмуть довідку, що вчитесь в Україні
Дякую, спробуємо, дівчинка з нашого класу намагалася перейти на онлайн, був скандал, забрали дитину зі школи та поїхали в Україну
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
В Угорщині не заборонене домашнє навчання. Проблем не повинно бути
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Дякую дуже за інформацію
Марипосса285747• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
А как он так быстро венгерский выучил?
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляМарипосса285747
А как он так быстро венгерский выучил?
Є родичі в Угорщині, декілька разів влітку жив тут, вони з ним тільки угорською, якось і відклалось у голові, є схильність до мов, але не дуже любить угорську, а зараз на тлі війни, тільки українською хоче
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
То чому Ви тут за школу запитуєте? Родичі не можуть допомогти? Думаю. Вони більше знають
автор Не жена • 15 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Тому що вони вже пенсіонери, без дітей, і не стикалися з такими ситуаціями, ми зараз не з ними живемо, хотіли досвіду безпосередньо батьків українців
Голубая фишка• 15 ноября 2022
Ответ дляНе жена
Так можуть подзвонити в városháza и узнать с первых рук.