Дівчата який жах!
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Это прогнозируемо, увы. Когда хотят вмешаться и защищать, то и войны нет-смотрим на Тайвань)
да но война с Китаем за Тайвань не грозит применением ядерки. США не так просто ’продать’ своим избирателям войну за Украину. Да, сейчас многие поддерживают и болеют за нас но прям так чтоб легко вписаться в третью мировую - скорее нет, чем да. Вот и пытаются измотать этого русского медведя, медленно, ценой украинских жизней, не американских.
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляpetitrose
Наше ЗСУ, звичайно найліпші. Але не забувайте, що вся техніка у нас зараз з НАТО. В без неї котики нічого б зробити не змогли
Та не забуваю, але ж і озброєння теж давали по кілька штук і то після довгих прохань, і раніше нове не хотіли давати, може, й зараз так, бо ’не вміємо користуватись’... Не знаю. Просто розчаровуюсь у цьому світі і в існуванні хоч якоїсь справедливості, і можливості відплати. Моя душа прагне вендетти і палаючих рашистських дуп на їх болотах. (Щось я зловживаю одним словом
)
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Новый теракт в Стамбуле: местные СМИ сообщают, что взорвалась заминированная машина.?
В мире нет мира(
Ответ дляИринаКа
Таке бачили?
то кляті били по електромережі
ото курви, це ж так їм нейметься
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
А может это режим Турции распахивает ненависть в гражданах и начинает войну
Не просто начинает, а повышает свой рейтинг
Фу
Может
Удобно
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
)
слухайте, ну ми корумпована країна третього свыту, яку ще вчора від рашки не відрізняли, чого вони мали за нас вписатися як за рідних? Уявіть що ми успішна країна яка живе по законах, не ворує, працює, радіє життю і тут якась країна яка сама в себе ліси вирубує, бурштини копає, розпилює будь-які гранти й допомоги, не захищає бізнес, інвесторів, приходить і каже захистіть нас бо ми голі-босі. Переставайте жити мирно в достатку бо на нас напали.
Так, рашка для всіх заноза і загроза вле напала вона на Україну, на ні кого іншого, все решта спекуляції.
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Тому що нас змусили віддати ядерну зброю, роззброїтись і пообіцяли в обмін на це захист, але ми вже всі побачили, що обіцянки були нічого не варті і порожні. Так само, як і літери ’О’ в ООН, як і сама ця ’організація’.
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
ніхто не може змусити віддати ядерку.
ми підписали такий меморандум на який у наших керманичів стало розуму.
але реалістично, ядеркою ми б не стали лупити по русні ані в 2014 му ані зараз. А крім ядерки тре мати свій оборонпром. Без джавелінів ми б і тиждень не встояли. А той тиждень був життєво важливим щоб продемонструвати, що Україна може воювати й треба підтримати.
Втім, я погоджуюсь що й ООН то профанація. І не ідеалізую нікого за партнерів. Пишу про те, що у всіх своя доля відповідальності. Україна жертва не лише рашки а й безвідповідальної політики наших керманичів
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Будапештський меморандум. І байдуже на корупцію і т.д. Була угода.
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Я прекрасно знаю про це. І що там за угода.
На корупцію не байдуже коли світ вирішує, чи ризикувати третьою світовою заради певної країни. Чого ж США самі, добровільно пообіцяли що на період вступу Швеції й Фінляндії до НАТО захистять їх. Це країни Західного світу за ментальністю, за способом життя, ми ж ще позавчора ОППОблок обирали в парламент і наші можновладці сумновідомі за кордоном за маєтками, які купують на відмиті кошти.
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
І взагалі не розумію логіки. До чого тут бурштин і корупція? Якщо у країні нелегально викопують бурштин, то її можна знищувати тисячами ракет?
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
І знову, до чого тут відмиті кошти і маєтки? Є загальнолюдське право на життя і безпеку. Ніхто, жодна рашистська падаль не має права прийти на нашу землю і нас вбивати , а Європа виправдовувати свою імпотенцію у прийнятті рішень тим, що ми ’країна третього світу’. Що це взагалі таке? Югославія була країною першого світу? Чому там НАТО не сумнівалось захищати мирних жителів чи ні?
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Логіка в том, що якби не тирили вагонами на таможні, а справді будували державу для народу, то в країни було б вдосталь власної зброї хоча б на перші місяці війни.
Не можна чи не можна а хто має вписатися й ризикувати життям за таку країну, яка сама себе занедбала? За Фінів - будуть, бо вони робили все від них залежне щоб бути сільними й успішними, Україна ж себе вела як нарік, що з дому останнєж виносить аби ширнутися, і пофіг що це його вбиває.
Ну ок, ви не розуієте то й завершим цю тему, я теж сподіваюсь що світ розітре рашку на порошок.
Ответ дляMashaizDusha
Не знаю, як у вас, а у нас в міськраді всі жопоблоківці на місці, тільки тепер вони слуги народу