Залатавая• 16 ноября 2022

Допоможіть вирішити .зроблю як скажете

Різати чи обновити волосся? Не можу вирішити,пишіть що перше спало на думку.
Смайлик• 16 ноября 2022
Ответ дляКастрюлька
Яка процедура була проведена?
Сначала 5 процедур восстановления - холодный ботокс. И когда вышли на минимальный уровень повреждения, сделали горячий ботокс.

Кастрюлька• 16 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Красиво!
Смайлик• 16 ноября 2022
Ответ дляКастрюлька
Красиво!
Спасибо 😊
автор Залатавая • 16 ноября 2022
Ответ дляМорожена_курка
А как обновить?
Зрізати сухі кінчики
автор Залатавая • 16 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Я люблю так
Божественно. В мене таке можливо лише від утюжка
66сезон666серия• 16 ноября 2022
Я обрезаю только кончики. Если вы пользуйтесь утюжком и планируете продолжить, то нет никакого смысла их резать коротко. Обновите лучше
Алина-1240• 16 ноября 2022
Подровнять кончики и ухаживать,постепенно срезая поврежденное.так и длинна вам останется
ПлюшкамиБалуюсь• 16 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це моя думка. Я зрозуміла, що ваша інша. Для мене тьоті за 40 з розпущенними волоссям виглядають дивно. Приклади зірок приводити не треба, бо в повсякденному житті вони теж ходять з нормальними зачісками, зібрані хвости, коси, гульки. Деякі наші жіночки за 40 вважають, що їх розпущене довге (за лопатки) волосся , прикрашає, але те що я бачу, іна вулицях міста, то жах. Але кожен ходить, як вважає краще для себе, то хай ходять.
Какие-то странные экземпляры на ваших улицах вам попадаются))
Oksana0612• 16 ноября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Что за краска?
В салоні фарбуюсь, він сам підбирає.

Oksana0612• 16 ноября 2022
Ответ дляMarusia.
Праскою вкладаєте? Якими засобами користуєтесь вкладаючи?
В мене волосся від природи, так би мовити гарне. Від бабусі і діда. Харчування хороше. Ніколи ніякими утюжками не користуються. Фарба якісна, догляд зараз dr.Sorbie. Маски з кокосової олії і інших багато засобів замовляю на lherb.