Залатавая• 16 ноября 2022
Допоможіть вирішити .зроблю як скажете
Різати чи обновити волосся? Не можу вирішити,пишіть що перше спало на думку.
Морожена_курка• 16 ноября 2022
Я отрезала в сб, много отрезала, отращивать убогую и нездоровую длину нет смысла
Мания-Величия• 16 ноября 2022
У меня длина ниже лопаток. Я стригусь периодически. И каждый раз думаю Ой что-то много состригла. А Вы прям радикально всё хотите обрезать. Они прямо в таком ужасном состоянии?
Птица Говоруша• 16 ноября 2022
А я никак за всю жизнь не могу отрастить. Наверное, так и останусь с одной и той же длиной(
Мне они всегда неухоженными кажутся, когда отрастают.
Кондуктор маршрутки• 16 ноября 2022
Волосся росте, відріжте, та побудьте трохи в іншому образі. Скільки років, який стан волосся, довжина, густота?
Бо є мишині хвости хтось відрощує по пояс. Та і в 40-50 років волосся довжиною за лопатки теж вже смішно.
Кастрюлька• 16 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Я тоже сомневалась, но обновила. Очень рада, что не обрезала)
Яка процедура була проведена?
Молчалка• 16 ноября 2022
Не розумію цих страстєй по довгому волоссі. В більшості то жаж. В метро як медузи.
Сама з дитинства з довгими. Мама не дозволяла стригти, важко. В юності вам не піде коротко. Нарешті в 30р знайшла майстра, і з довжини нижче плеч, в піксі:) більше я до довгих не вернусь. Не зручно мені довге.
Леплю из пластилина• 16 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Шикарные волосы и шикарный цвет
Робот Вертер• 16 ноября 2022
Я б хотіла обрізати під пацана та віддати їх на ЗСУ. Але там від 50 см приймають, тож поки не чіпаю
БезобидныйКрокодильчик• 16 ноября 2022
Подстригитесь. Во первых волосы улучшатся,сострижется пакля,поменяете стиль,а вдруг это ваше). И на зиму как раз. Всякие масочки на волосы,полоскание в ромашке. Оздоровите их . Если что ,волосы не зубы,отростут)). А вообще покажите фото волос.
Смайлик• 16 ноября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Шикарные волосы и шикарный цвет
Спасибо
И благодаря тому, что это не покраска, а тонирование, каждые 1,5 месяца можно менять оттенки.
ПлюшкамиБалуюсь• 16 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та ладно, смішно))
Морожена_курка• 16 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Если волосы хорошего качества, то норм мне кажется...
Кондуктор маршрутки• 16 ноября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Та ладно, смішно))
Це моя думка. Я зрозуміла, що ваша інша. Для мене тьоті за 40 з розпущенними волоссям виглядають дивно. Приклади зірок приводити не треба, бо в повсякденному житті вони теж ходять з нормальними зачісками, зібрані хвости, коси, гульки. Деякі наші жіночки за 40 вважають, що їх розпущене довге (за лопатки) волосся , прикрашає, але те що я бачу, іна вулицях міста, то жах. Але кожен ходить, як вважає краще для себе, то хай ходять.
Атаманша• 16 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Соглашусь с вами, особенно комично выглядят женщины за 50 с такими распущенными в олосами