ВундерКИНГ• 16 ноября 2022
Хто з Бучі, підкажіть є музична школа і танці для дітей.
Плануємо переїжджати до Бучі, живемо на за вокзалом, на окраїні, біля Ірпеня, недалеко від нас був ТЦ Жираф. Зараз дитина в Києві ходить на Брейк данс і музичну школу - гітара. Йому подобається і не хотілось би кидати. Вчора дивилась в інтернеті нібито є музична школа, але чи є там уроки по гітарі? А з Брейк дансем взагалі печаль, нічого не знайшла. Може хто в курсі, чи можливо це все знайти там?
палка-копалка• 16 ноября 2022
За танцы не знаю, а музыкальный кружок точно есть на варшавском рынке, в одном из павильонов. Там и гитара, барабаны, клавишные. Где-то последний-предпоследний ряд.
А_мій_самий_самий• 16 ноября 2022
Є муз школа державна
Моя донька ходила на фортепіано
Танці
Малювання
Гітара також є
Біля Буча Пасаж
Моя донька ходила на фортепіано
Танці
Малювання
Гітара також є
Біля Буча Пасаж
ВундерКИНГ
• 16 ноября 2022
Ответ дляА_мій_самий_самий
В Ірпені також це все є
Дякую! Я так і передбачала, що гітару знайти можливо. А от Брейк данс.. Танців багато, але все більше для дівчаток.
ВундерКИНГ
• 16 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Спасибо!