Марія В• 16 ноября 2022

Будьте обережні!

Увага: на Київщині розшукують вбивцю з психічними розладами, який втік з інтернату

Прикмети втікача 25-річного В´ячеслава Бурківського: на вигляд 40 років, зріст - 160 см, середня статура, короткострижене волосся темно-русявого кольору, овальне обличчя, великий розплющений ніс, великі відтопирені вуха.

Поліція Київської області попереджає: якщо ви впізнали чоловіка на фото, або володієте будь-якою інформацією стосовно нього, терміново повідомте про це на спецлінію "102".
osna• 16 ноября 2022
Ого,дякую

Подрысь• 16 ноября 2022
нужно по всем блокпостам разнести, по селам особенно. Такие гады обычно скрываются в глуши.
dovolga• 16 ноября 2022
А в якому районі інтернат, з якого він втік?
автор Марія В • 16 ноября 2022
Ответ дляdovolga
Не знаю якщо чесно,десь в області мабуть,зрозуміло,що для псих хворих інтернат цей
Sara-a• 16 ноября 2022
Ответ дляМарія В
Из Глевахи, наверное
Xue• 16 ноября 2022
Зі Сквири, може.
’Легко входить у довіру’ - мабуть, фоточка невдала.
Len_to4ka• 16 ноября 2022
Київщина велика, сказали б уже конкретніше в якому хоч районі втік …

Xue• 16 ноября 2022
Ответ дляLen_to4ka
Таки зі Сквири.
Love more• 16 ноября 2022
Это ж парень Юры