Молчавочка• 18 ноября 2022
Пошта в Італії
Питання, напевно, скоріше до наших дівчат, які зараз або вже якийсь час живуть в Італії
Скажіть, будь ласка, там існує такий поштовий оператор, типу нашої Нової пошти, щоб лист або посилка приходили не на адресу отримувача, а на відділення?
Тобто щоб можна було використовувати тільки мобільний телефон і прізвище
Заздалегідь дякую
Мини-бикини• 18 ноября 2022
Звісно.
Заходите на сайт GLS.
Шукаєте біля свого дому пункт видачі посилок, переписуєте адресу.
На сайті крамниці вносите цю адресу, своє ім`я і телефон.
Заходите на сайт GLS.
Молчавочка
• 18 ноября 2022
Ответ дляМини-бикини
Звісно.
Заходите на сайт GLS.
Дякую!