Задолбулька• 18 ноября 2022
Якщо я оформила впо 15 вересня, то за нього ж мають прийти? Чи ні?
Ольга-150416• 18 ноября 2022
Так! Навіть якщо в кінці місяця отримаєте статус ВПО то кошти прийдуть за повний місяць
Задолбулька
• 19 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Да, я оформляла 19 июня, пришло одним платежом в след. месяце
Не розумію щось, виходить що за вересень не отримала. Прийшли 8 жовтня за 1 місяць, та вчора так же
Алина-fd9e• 20 ноября 2022
Ответ дляЗадолбулька
У меня так же, за сентябрь не пришли (