Боевая• 18 ноября 2022
Дівчатка підскажіть в банках зараз можна купити долари?
Пустощі-веселощі• 18 ноября 2022
Мені навіть депозит в валюті пропонували відкрити. Вперше чую, що не можна долари купити.
ВернитеВалеру• 18 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Депозит в валюте - это сегодня вы платите гривну, а через несколько месяцев, может быть, отдадут валюту. А может и не отдадут и предложат или продлить или забрать гривной по курсу.
Малявка-козявка• 18 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Працюю в банку
Сьогодні купила в Ощаді 2 тис. Принесли люди здавати, я взяла. Через касу звісно.
Гл. Амурная• 18 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Працюю в банку
Плохо значит работаете. С октября можно в банках покупать валюту. Сама лично покупала несколько недель назад.