ЦыбаФу• 19 ноября 2022
Як вигнати із неприватизованої квартири
Брат помер рік тому, залишилась його дружина із дитиною
Дитина тут прописана їй 13 років
Але жити з його дружиною не хочу, вона сама з іншого міста і покидати квартиру не хоче. З нею у мене дуже складні відносини
Куди можна звернутись?
Дитина тут прописана їй 13 років
Куди можна звернутись?
Душка-свекровь)))• 19 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
Нет, не должна так делать. Делайте так же 🤷🏻♀️
И ничего хорошего из’ мстей’ не получится. Скандалы, нервотрёпки, главное - не убийство..
Етитьская богомышь• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Так
Срочно подавайте документы на приватизацию квартиры. Если удастся ее приватизировать лишь на себя - вопрос решен. А если будет сказано что в приватизации должны участвовать все прописанные или отказаться официально от приватизации в Вашу пользу, тогда ничего не сделаешь уже.
СернаМоисеевна• 19 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
Пусть дедушка сходит в отдел коммунального имущества в горисполком, и узнает. Скорее всего вам придется через суд выписать ребенка, у матери есть жилье? А потом оформить приватизацию, чего ж вы тянете? Ждёте пока деда не станет?
Отблеск мысли• 19 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Горисполкома давно нет. Квартира деду не принадлежит!
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Не знаю як
Ну от що вона робить такого як ви кажете щоб ви пішли?
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Що змінить приватизація?
Отблеск мысли• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Що змінить приватизація?
Действительно что же изменит.
Женщина, ответьте себе на пару вопросов:
Это ваша квартира? Нет
Это квартира принадлежит вашим родственникам? Нет.
Почему вы тут проживайте? (Молчание)
Это ваша квартира? Нет
Почему вы тут проживайте? (Молчание)
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Не дає мені вийти на кухню, зразу біжить і робе вигляд що вона там щось робить, займає всю плиту. Займає все що тільки можна. Каже мені яко хєра ти тут живеш
Каже мені щоб я шла звідси
Ревнивая жена• 19 ноября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Квартира государства, никакой суд не выпишет ребенка. Да и взрослого не выписал бы 🤷🏻♀️
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Действительно что же изменит.
Это ваша квартира? Нет
Почему вы тут проживайте? (Молчание)
Это ваша квартира? Нет
Почему вы тут проживайте? (Молчание)
Яким чином мені допоможе приватизація?
Якщо я її приватизую, вона піде звідси? Ні
Душка-свекровь)))• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Каже мені щоб я шла звідси
Вы уже собираете деньги, чтобы в будущем это поделить и добавить было чем до своего жилья? Если нет - тянете время
СернаМоисеевна• 19 ноября 2022
Ответ дляРевнивая жена
Я не просто так написала, выписывают. Ребенок умершему был не родной, как я понимаю.
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Каже мені щоб я шла звідси
В мене би її сковорідки і каструлі летіли в смітник кожного разу як вона таке робить. Ви ж самі дозволяєте так з собою поступати. Скільки вам років?
СернаМоисеевна• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Яким чином мені допоможе приватизація?
Вы сможете ее выгнать, вызвать полицию, поменять замок, сдать квартиру на месяц цыганам.
Душка-свекровь)))• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Яким чином мені допоможе приватизація?
После приватизации сможете поделить квартиру. Автор, у вас детские мысли, вам бы повзрослеть..
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Мені 19
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Мені 19
’Відрощуйте кігті’ і захищайтесь, бо витурить вас.
дЫнька• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Мені 19
Вам нужно учиться защищать себя. Начинайте тренироваться с невесткой.
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Дуже важко мені це робити, я не зовсім люблю конфлікти.
Отблеск мысли• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Яким чином мені допоможе приватизація?
Вы можете напрямую указывать кто живет в квартире.
Вы можете приватизировать квартиры, но только по полной стоимости и при согласии собственника
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Доведеться навчитись. Або прощайтесь з квартирою .
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Тут ще і племінниця живе
Не хочу щоб вона мене ненавиділа за те що сварюсь з її мамою
Та ще й з племінницею не хочу зіпсувати стосунки
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Тут ще і племінниця живе
А племінниці ок як її мама поводиться з вами?) Автор, все одразу отримати не можна. Чи ви думаєте якщо виженете їх з квартири, племінниця буде в захваті від вас і надалі?)
Сиреневая цапля• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Що змінить приватизація?
квартира стане ваша, а так вона державна й держава може нею розпоряджатись як їй захочеться. Наприклад, заселити зараз переселенців.
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Якщо вони переїдуть до матері то це одне
А зі сварками мені доведеться з ними бачитись і надалі
ПесиКот• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
А вони самі не переїдуть. Без скандалів не обійдеться у будь якому випадку
Сиреневая цапля• 19 ноября 2022
Ви живете в квартирі поки є дідусь, якому її видали. Потім, наскільки я знаю, вас усіх з неї можуть попросити і квартири немає. Треба терміново приватизувати, якщо це можливо. Але спочатку виписати дитину з квартири. Треба, щоб дідусь шов дізнаватись, як це зробити, якщо помер син. З довідкою про смерть і т.д