ЦыбаФу• 19 ноября 2022
Як вигнати із неприватизованої квартири
Брат помер рік тому, залишилась його дружина із дитиною
Дитина тут прописана їй 13 років
Але жити з його дружиною не хочу, вона сама з іншого міста і покидати квартиру не хоче. З нею у мене дуже складні відносини
Куди можна звернутись?
Дитина тут прописана їй 13 років
Куди можна звернутись?
Усатая полосатая• 19 ноября 2022
Подождите брат с женой жил более 13 лет в этой квартире, она квартиру убирала, что то покупали, теперь ее на воздух. В говорят что рус .... , наши похлеще русских получается, своего же на улицу выкинет(
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
квартира стане ваша, а так вона державна й держава може нею розпоряджатись як їй захочеться. Наприклад, заселити зараз переселенців.
Вона потім захоче її продати, щоб отримати долю дитини.
Вона зможе продати свою маленьку квартиру в іншому місці і купити щось більше
А я не зможу собі придбати однокімнатну
Усатая полосатая• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Так вона і сама зі мною жити не хоче. І робить так щоб я пішла. Вона має право так робити?
Дідусь через неї і не живе тут.
Не хоче її бачити.
Так це виходить що ми всі повинні звідси піти, щоб вона тут сама жила?
Дідусь через неї і не живе тут.
Не хоче її бачити.
А вы более 13 лет жили с ней в одной квартире и вас устраивало?
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Нічого вона сюди не купила, тільки все розтрощила і викинула що їй не подобалося
Усатая полосатая• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Якщо вони переїдуть до матері то це одне
А зі сварками мені доведеться з ними бачитись і надалі
Так прйдите к деду пусть на вас дарственную сделает, или дед не хочет ?
Усатая полосатая• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Так зачем дед разрешал им там жить?
Сиреневая цапля• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
А я не зможу собі придбати однокімнатну
поки квартира не приватизована ніхто нічого продати в принципі не зможе. У вас тимчасове житло!
Якщо ви дитину випишете з квартири, то вона ні на що претендувати не може! Спочатку виписати, якщо це можливо, а потім приватизувати. Якщо виписати не вдасться, то приватизувати з дитиною. Тоді прийдеться ділиться. Але це не означає, що ви прямо зобов´язані продати квартиру. Кажіть, що коли назбираєте її долю грошима - віддасте
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
…
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Так зачем дед разрешал им там жить?
Вони і не питали його
ЦыбаФу
• 19 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Цікаво, а можна виписати дитину, якщо її мама не плате за комунальні послуги?
Ёшки_Матрёшки• 19 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Ви живете в квартирі поки є дідусь, якому її видали. Потім, наскільки я знаю, вас усіх з неї можуть попросити і квартири немає. Треба терміново приватизувати, якщо це можливо. Але спочатку виписати дитину з квартири. Треба, щоб дідусь шов дізнаватись, як це зробити, якщо помер син. З довідкою про смерть і т.д
Нет, не так. Если после смерти ордерополучателя есть прописанные родственники, то они смогут потом приватизировать на себя. Если нет прописанных, тогда да, забирает государство.
У нас так было, дедушка получал квартиру, потом он умер, спустя годы умерла бабушка. Приватизацией уже занималась моя мама.
Ёшки_Матрёшки• 19 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Какую дарственную, если квартира не приватизирована...?
Душка-свекровь)))• 19 ноября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А внучка хочет все себе, хотя ее брат, а теперь брата ребенок имеет такие же права на это жилье. Поэтому внучка приватизировать не хочет. Не такая белая и пушистая) тут ещё другую сторону бы послушать, маму племянницы
Ёшки_Матрёшки• 19 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Соглашусь с вами. Внучка не должна претендовать на всю квартиру деда. Доля правнучки, по факту - доля брата родного автора.
ПоЗиТиВнАя• 19 ноября 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Женщина, вас не должно волновать кто поживает в чужом имуществе
А с чего вы взяли, что оно чужое, если имущество еще от дедушки, предполагаю что и автор там прописана
Отблеск мысли• 19 ноября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Автор сама написала неприватизирована
Кактус из кожезаменителя• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Не дає мені вийти на кухню, зразу біжить і робе вигляд що вона там щось робить, займає всю плиту. Займає все що тільки можна. Каже мені яко хєра ти тут живеш
Каже мені щоб я шла звідси
Беріть друзів, багато, приходьте на кухню тусить. Якщо ще буде заважати Вам знаходитись на кухні, кажіть, що на всі вихідні будете туси проводить.
Анонимушка• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Тут ще і племінниця живе
Не хочу щоб вона мене ненавиділа за те що сварюсь з її мамою
Та ще й з племінницею не хочу зіпсувати стосунки
В вашем случае нужно пох на племинницю. вас хотят на улицу выставить. где ваш характер? наорите так на нее, чтоб она сама захотела уйти.
Анонимушка• 19 ноября 2022
Автор, в понеділок йдіть туди, де це вирішуеться. Не тягніть время. Не мучайтесь. Ідить и швико, в 6 ранку, щоб першою туди прийти. Бо може ще скажуть іхати кудись.
Смешнюча• 19 ноября 2022
Ответ дляЦыбаФу
Не знаю як
Обычно вместо себя селят табор веселых цыган.Это если совсем жилье не жалко
Правда, они, наверное, сейчас все в Европе