Генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тимченко закликав українців подумати про те, щоб за можливості виїхати на кілька місяців на тлі російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Про це він заявив у інтерв´ю ВВС.
Посадовець зазначив, що російські атаки пошкодили майже половину енергетичної системи України.
’Якщо вони (українці — ред.) зможуть знайти альтернативне місце для проживання ще на три-чотири місяці, це буде дуже корисно для системи’, — сказав Тимченко.
Гендиректор ДТЕК додав, що система стає менш надійною з кожною російською атакою, і скорочення споживання електроенергії є ключем до збереження її роботи.
’Пошкоджена енергетична система все ще не в змозі виробляти достатньо електроенергії для задоволення поточних потреб, тому будь-який спосіб скорочення споживання, у тому числі виїзд з країни, слід розглядати як допомогу Україні у війні проти Росії’, — пояснив Тимченко.
За його словами, зменшення побутового енергоспоживання дозволять убезпечити критичні об’єкти, зокрема лікарні, де перебувають поранені українські військовослужбовці.
’Якщо ви будете менше споживати, то лікарні з пораненими солдатами будуть гарантовано забезпечені електроенергією. Саме так можна пояснити, що зменшуючи споживання або виїжджаючи, ви також допомагаєте іншим людям’, — зазначив посадовець.
Про це він заявив у інтерв´ю ВВС.
Я так понимаю чиновники от « готовьтесь жарить шашлык» в мае перешли к песне «мы все умрем» зимой. Бред какой-то. Страна живёт, все постепенно приспосабливаются. Откройте границы тогда будет о чём дискутировать. Не открываете, то не лезьте со своими дыбильными советами. Рвите жопу и восстанавливайте энергетику. Вы там для того и сидите, иногда и поработать приходится.
Ответ дляuma
А давайте, чьи мужья на фронте выйдут оттуда и тоже выедут с женами и детьми? Они не заслуживают теплой, спокойной жизни?